BAFRA

Oktay Zerrin Barbaros İlkokulunda

 
 1489
Oktay Zerrin Barbaros İlkokulunda - Bafralı şair, yazar, emekli öğretmen vegazeteci Oktay Zerrin, Milli Eğitim Müdürlüğünün Maarif Hareketi ve"Yazarlarımız Okullarda" adlı projesi kapsamında, Bafra okullarındakiimza gün ve söyleşilerine devam ediyor.
Bafra Haber

Bafralı şair, yazar, emekli öğretmen vegazeteci Oktay Zerrin, Milli Eğitim Müdürlüğünün Maarif Hareketi ve"Yazarlarımız Okullarda" adlı projesi kapsamında, Bafra okullarındakiimza gün ve söyleşilerine devam ediyor.

Daha önce Bafra Altınyaprak, İsmet İnönü okullarına giden Oktay Zerrin, bu defa da Bafra Barbaros İlkokulunun konuk şair ve yazarı oldu.

2 Nisan Pazartesi günü, 10-00- 14.00 saatleri arasında gerçekleşen İmza Günü ve Söyleşide Oktay Zerrin, "Sevgi Ufkundan Şarkılara" ve "Dünya Çocukla Güzel" adlı 2. ve yeni çocuk şiirlerinden oluşan kitaplarını öğrencilere imzalayıp, sınıflarda öğrencilerle şiir konusunda söyleşide bulundu.

Bafra Barbaros İlkokulunun 1., 2., 3. ve 4. Sınıfların A, B ve C Sınıflarının öğrencileri, özellikle Oktay Zerrin'in 2. ve yeni çocuk şiiri kitabı" Dünya Çocukla Güzel"e yoğun ilgi gösterdiler.

Öğrenciler, emekli eğitimci Okay Zerrin' in hem şiir kitaplarını imzalı aldılar hem de bazı öğrenciler şairin bazı şiirlerini sesli okudular.

Oktay Zerrin, "Başta İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olmak üzere, kitaplarıma, şiirlerime ve de şahsıma ilgi gösteren Okul Müdürü sn. Recep Özcan' a, okul idarecisi eğitimci arkadaşlarıma, değerli öğretmen arkadaşlarıma, sevgili öğrencilerimize ve onların kıymetli velilerine teşekkür etmeyi bir borç biliyorum.

Okulda bulunan sınıf kitaplıklarına mevcut 12 sınıf için de ayrıca şiir kitaplarımı alan okul idaresi, sınıf öğretmenleri ve kıymetli öğrencilerimize sonsuz teşekkürler.

Beni okulda çok güzel ağırladılar, ilgilendiler. İkramlarda bulundular. Özellikle girmiş olduğum sınıflarda yaptığım söyleşilerde, 26 yıllık öğretmenlik geçmişim gözlerimde yeniden canlandı. Emeği geçen herkese ve ayrıca ilgilenen okul çalışanlarına çok teşekkür ederim. " dedi.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER !

  • BafraHaber Yorum
  • Oktay Zerrin Barbaros İlkokulunda içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
  • Toplam Yorum 0