SAMSUN

OKA’dan 2019-2023 Kurumsal Stratejik Planı

 
 96
OKA’dan 2019-2023 Kurumsal Stratejik Planı
 - Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı (OKA), kurumsal kapasitesini ve sahip olduğu kaynakları daha verimli ve planlı bir şekilde kullanmak ve bölgeye daha nitelikli hizmet sunmak amacıyla 2019-2023 dönemi için “Kurumsal Stratejik Plan” hazırladı.
IHA

Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı (OKA), kurumsal kapasitesini ve sahip olduğu kaynakları daha verimli ve planlı bir şekilde kullanmak ve bölgeye daha nitelikli hizmet sunmak amacıyla 2019-2023 dönemi için “Kurumsal Stratejik Plan” hazırladı.

“2019-2023 Kurumsal Stratejik Planı” gelecek beş yıl için ajansın yol haritası niteliğinde olacak, kurumun orta ve uzun vadede odaklanacağı öncelikleri belirleyerek, kaynaklarının bu önceliklere göre dağıtılmasında temel teşkil edecek.
Bölgesinde yerel dinamikleri harekete geçirerek sağlıklı ve sürdürülebilir bir kalkınmanın gerçekleştirilmesinde öncü, ulusal ve uluslararası platformlarda saygın, tanınır ve etkin çalışan bir ajans olmak vizyonu çerçevesinde hazırlanan bu plan ile Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı’nın stratejik amaçları, hedefleri ve bunlara ulaşmayı sağlayacak eylemler belirlendi.
2019-2023 yılları arasını kapsayan 5 yıllık dönem içinde yenilikçilik, girişimcilik, endüstride dönüşüm, beşeri sermayenin geliştirilmesi, turizm ve lojistik alanlarında yapılacak kapsamlı çalışmalar ile belirlenen stratejik amaç ve hedeflere ulaşılacak, OKA bu sektörlerde değişim, dönüşüm ve gelişimin bölgesindeki öncüsü olacak.
OKA 2019-2023 Kurumsal Stratejik Planı’na ‘www.oka.org.tr’den ulaşılabilmekte.
Bu haber, İHA Haber Ajansı tarafından üretilmiştir. İHA’nın abonelerine gönderdiği haberler otomatik olarak derlenmektedir. Bafrahaber.com editörleri otomatik akış içinde habere editoryal müdahalede bulunmamıştır. Haber içeriklerinden hukuken ilgili ajans sorumludur

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER !

  • BafraHaber Yorum
  • OKA’dan 2019-2023 Kurumsal Stratejik Planı içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
  • Toplam Yorum 0