SAMSUN

Öğrencilerden Afrin’deki Mehmetçiğe videolu destek

 
 1011
Öğrencilerden Afrin’deki Mehmetçiğe videolu destek - SAMSUN (İHA) – Alaçam Şehit Muhammet Ali Aksu Ortaokulundaki 120 öğrenci insan zinciri şeklinde ‘Zeytin Dalı’ yazarak Afrin’de mücadele eden Mehmetçiğe selam gönderdi.
IHA

SAMSUN (İHA) – Alaçam Şehit Muhammet Ali Aksu Ortaokulundaki 120 öğrenci insan zinciri şeklinde ‘Zeytin Dalı’ yazarak Afrin’de mücadele eden Mehmetçiğe selam gönderdi.

Suriye’nin Afrin bölgesinde devam eden Zeytin Dalı Harekatı’nda görev yapan bir asker, Samsun’un Alaçam ilçesinde bulunan Şehit Muhammet Ali Aksu Ortaokuluna çektiği video ile selam gönderdi.

Bu selam mesajını karşılıksız bırakmak istemeyen öğrenciler ve okul yönetimi 120 öğrenciden oluşan kareografiyle Zeytin Dalı yazarak, harekata katılan askerlere moral videosu hazırladı.

Yapılan etkinlik hakkında bilgiler veren Alaçam Şehit Muhammet Ali Aksu Ortaokulu Müdürü Ali Ak, “Afrin’de Zeytin Dalı Harekatı’nda görevli bir askerimiz, video çekerek okulumuzdaki öğrencilerine selam gönderdi. Biz de bu kardeşimizin ve bütün Mehmetçiklerimizin selamını boşa çıkarmamak için video çekmek istedik. 120 öğrencinin katılımıyla insan zinciri şeklinde ‘Zeytin Dalı’ yazdık. 120 öğrencimiz bu etkinlikte bizimle oldu. Bu kareografi için 1 hafta çalıştık. Yukarından görüntülemek için de okulun bahçesine vinç getirttik. Harekatın milletimiz ve devletimiz açısından olumlu geçmesini umuyoruz” dedi.


Bu haber, İHA Haber Ajansı tarafından üretilmiştir. İHA’nın abonelerine gönderdiği haberler otomatik olarak derlenmektedir. Bafrahaber.com editörleri otomatik akış içinde habere editoryal müdahalede bulunmamıştır. Haber içeriklerinden hukuken ilgili ajans sorumludur

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER !

  • BafraHaber Yorum
  • Öğrencilerden Afrin’deki Mehmetçiğe videolu destek içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
Yorum Yap
  • Toplam Yorum 0