SAMSUN

Öğrenciler Bafra 75. Yıl Huzurevinde

 
 705
Öğrenciler Bafra 75. Yıl Huzurevinde - Alaçam Şehit Erdal Bolat Çok Programlı Anadolu Lisesi öğrencileri ve öğretmenleri Bafra 75. Yıl Huzurevi sakinlerini ziyaret ederek yaşlılarla yakından ilgilendi.
IHA

Alaçam Şehit Erdal Bolat Çok Programlı Anadolu Lisesi öğrencileri ve öğretmenleri Bafra 75. Yıl Huzurevi sakinlerini ziyaret ederek yaşlılarla yakından ilgilendi.

Bafra 75. Yıl Huzurevi sakinleriyle bir araya gelen öğrenciler, yaşlılardan hayat hikayelerini dinledi. Zaman zaman duygusal anların da yaşandığı ziyaret esnasında yaşlıların ellerini öpüp kucaklaşan öğrenciler, buraya tekrar geleceklerini söylediler.
Okul Müdürü Abdulkerim Açıkgöz, “Bu ziyaretimizle, huzurevinde kalan vatandaşlarımızın kendilerini yalnız hissetmemelerini ve bir nebze de olsa mutlu olmalarını sağlamayı amaçladık. Zaman zaman bu tür ziyaretler yaparak gençlerimize büyüklere saygı ve yardımseverlik gibi çok önemli değerleri aşılamaya çalışıyoruz” dedi.
Ziyarete Müdür Yardımcısı Ayşe Çelebi, Rehberlik Öğretmeni Ercan Azim ve 37 öğrenci katıldı.
Bu haber, İHA Haber Ajansı tarafından üretilmiştir. İHA’nın abonelerine gönderdiği haberler otomatik olarak derlenmektedir. Bafrahaber.com editörleri otomatik akış içinde habere editoryal müdahalede bulunmamıştır. Haber içeriklerinden hukuken ilgili ajans sorumludur

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER !

  • BafraHaber Yorum
  • Öğrenciler Bafra 75. Yıl Huzurevinde içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
  • Toplam Yorum 0