BAFRA

Ödülünü Yetimlere Bağışlayan Eslem Sena Kaplan'a Katipoğlu'ndan Tebrik

 
 2925
Ödülünü Yetimlere Bağışlayan EslemSena Kaplan'a Katipoğlu'ndan Tebrik - Bafra ilçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ali Katipoğlu, Ahilik Haftası kompozisyon yarışmasında kazandığı birincilik ödülünü “Her Sınıfın Bir Yetim Kardeşi Olsun” projesine bağışlayan Eslem Sena Kaplan’ı okulunda ziyaret ederek tebrik etti.
Bafra Haber

Bafra ilçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ali Katipoğlu, Ahilik Haftası kompozisyon yarışmasında kazandığı birincilik ödülünü “Her Sınıfın Bir Yetim Kardeşi Olsun” projesine bağışlayan Eslem Sena Kaplan’ı okulunda ziyaret ederek tebrik etti.

Bafra Anadolu Lisesi öğrencisi Eslem Sena Kaplan, kompozisyon yarışmasında kazandığı çeyrek altını, “yetim gülerse dünya güler” diyerek “Her sınıfın bir yetim kardeşi olsun” projesine bağışlamıştı.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Katipoğlu, Şube Müdürleri Yüksel Aydın ve Süleyman Ertürk ile beraber Bafra Anadolu Lisesini ziyaret etti ve Kaplan’ı tebrik etti.

Yetim kardeş projesi Milli Eğitim Bakanlığı ve İHH ile ortaklaşa yürütülmekte. Proje ile birçok okulda sınıflardan ayda 100 lira toplanılıp yetim çocuklara verilmekte.

Oktay Zerrin- Bafra

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER !

  • BafraHaber Yorum
  • Ödülünü Yetimlere Bağışlayan Eslem Sena Kaplan'a Katipoğlu'ndan Tebrik içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
  • Toplam Yorum 0