BAFRA

Öcal: Chp’ye İltihak Etmedik Seçim İşbirliği Yaptık!

 
 725
Öcal: Chp’ye İltihakEtmedik Seçim İşbirliği Yaptık! - Bafra’da KemalpaşaMahallesindeki kahvehane ve Kıraathaneleri ziyaret eden Saadet Partisi Samsun MilletvekiliAdayı Mustafa Öcal, ‘’Biz CHP ile daha önce de koalisyon yaptık ve bu millete300 yıl sonra toprak kazandırdık, Kıbrıs’ı fethettik. İmam Hatip Okullarıaçıktık,  ahlaksız yayınlarla mücadelekanunu çıkardık. Fabrikalar kurduk.‘’ dedi.
Bafra Haber

Bafra’da KemalpaşaMahallesindeki kahvehane ve Kıraathaneleri ziyaret eden Saadet Partisi Samsun MilletvekiliAdayı Mustafa Öcal, ‘’Biz CHP ile daha önce de koalisyon yaptık ve bu millete300 yıl sonra toprak kazandırdık, Kıbrıs’ı fethettik. İmam Hatip Okullarıaçıktık,  ahlaksız yayınlarla mücadelekanunu çıkardık. Fabrikalar kurduk.‘’ dedi.

Algı operasyonlarının etkisiz ve tesirsiz bırakılarak bu seçimlerde sürpriz sonuçlar alınacağına dikkat çeken Saadet Partisi Samsun Milletvekili Adayı Mustafa Öcal, yalan ile imanın bir arada durmayacağını söyledi. Savaşa değil seçime gittiklerini vurgulayan Öcal, kamplaşma ve kutuplaşmalardan uzak durulması ve kardeşlik hukukuna zarar verilmemesi uyarılarında bulundu.

CHP’YE İLTİHAK ETMEDİK SEÇİM İŞBİRLİĞİ YAPTIK

İttifakları zoraki hale hükümetin kendisinin getirdiğini belirten Öcal, ‘’Yüzde 10 seçim barajı kaldırılmadığı için biz böyle bir ittifakı yaptık. Gidip CHP’ye oy verecek değiliz. Bizim partimiz var oda Saadet Partisidir. Biz seçimlere kendi logo, kendi liste ve kendi Cumhurbaşkanı adayımız ile giriyoruz. Bizim ilke ve prensiplerimiz var. İttifak görüşmeleri sırasında bütün partilerle görüştük. Birileri bize partinizi kapatın gelin, bütünleşelim dedi. Biz bunu kabul edemeyiz, çünkü farklı düşünüyoruz. 40 seneyi aşkındır bir davanın savunucusuyuz. Bugün ittifak yapmak o partiye gidip iltihak etmek değildir. Partimiz inşallah meclise girerek orada bir grup kurarak millete hizmete devam edecektir’’ifadelerini kullandı.

ÜRETEN VE HAKÇA BÖLÜŞEN EKONOMİ

Saadet iktidarında üreten ve hakça bölüşen adil bir ekonomik sistemin inşa edileceğini söyleyen Öcal, ‘’Mevcut ekonominin adı rant ekonomisidir. Vergi, zam, faiz, düşük ücret ve düşük taban fiyatları vasıtasıyla halkın sahip olduğu bütün imkânlar elinden alınmaktadır. Özelleştirme adı altında, milletin tasarrufları ile oluşturulmuş milli kuruluşlar bir şekilde yabancı ve yerli tekellere haraç mezat satılmış ve hâlâ satılmaktadır. Bunun neticesinde ülke ekonomisinin bel kemiği durumundaki tesisler, güvenlik ve savunmamızla ilgili sektörler dâhil tüm birikimlerimiz milletimizin elinden çıkarılmış durumdadır.’’ şeklinde konuştu.

 Yorum Yap

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER !

 • BafraHaber Yorum
 • Öcal: Chp’ye İltihak Etmedik Seçim İşbirliği Yaptık! içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
 • Toplam Yorum 3
User defaultYorumcu-101659
18 Haziran 2018
16:57
 • Yorumcu-101659
 • 18 Haziran 2018
 • 16:57

Siz bafra ticaret odası seçimlerinde chp'li olarak bilinen göksel başar'ın peşinde ter dökmüyor muydunız? ondan sonra sakala göre analiz edip saadetten oy iste. kahve kahve dolan. bu ne perhiz, bu ne lahana turşusu.

User defaultYorumcu-100976
18 Haziran 2018
14:40
 • Yorumcu-100976
 • 18 Haziran 2018
 • 14:40

Sedat partısını teşvik pırımı almış. takıma benzete bılırsınız. erbakan hocanın ögretılerını mı savunuyorlar oda muhamma tabı ... milli gürüş , adıl düzen söylemlerını gündeme getirdiginde hoca tencereye kaşık vurarak , ışık yakıp söndürenlerle şuan aynı koltuga oturuyorlar. ne olduda böyle oldu. analız yapalım. her tabandakıler gıbı günülden garıp fakıre hizmet eden bu taban insanlık dersi verirken. eskı solcu, ülkücüler gıbı bazıları mütahıt, testılcı, eğitimci, vb oldular. kapıtalızm rüyası herkesı zengınleştırdı. gürüş paraya kaybetdı. hedef pırım yapmak daha para kazanmak. bütün kurgu bu ne yazıkkı

User defaultYorumcu-97674
13 Haziran 2018
12:12
 • Yorumcu-97674
 • 13 Haziran 2018
 • 12:12

Chp ile ittifakı savunmaya hiç mi utanmıyorsun...sen chp yi tanımadın mı...samsunda saadete verilecek her oyun chpnin milletvekili çıkarmasına eklenecegını gayette iyi biliyorsun.yazıklar olsun size..

Cevap
 • Yorumcu-101564
 • 15 Haziran 2018
 • 18:11

Tamam kardeşim chp çıkarırsa chp'nin üçüncü sıra saadet'in adayı zaten. verilen her oy mutlak suretle saadet'e gitmiş oluyor. gönlünüzü ferah tutunuz.