BAFRA

Öcal, Bafra’da Bulvar’daki Vatandaşlara Gül Hediye Etti

 
 1120
Öcal, Bafra’da Bulvar’dakiVatandaşlara Gül Hediye Etti - Saadet Partisi Samsun Milletvekili Adayı Mustafa Öcal, Bafra’daBulvar’daki vatandaşlara teravih namazı sonrası gül dağıttı.
Bafra Haber

Saadet Partisi Samsun Milletvekili Adayı Mustafa Öcal, Bafra’daBulvar’daki vatandaşlara teravih namazı sonrası gül dağıttı.

Çalışma temposunu arttırarak seçim çalışmalarına devam eden Saadet Partisi Samsun Milletvekili Adayı Mustafa Öcal, sabah esnaf ziyaretleri akşam ise park ve kahvelerdeki vatandaşları ziyaret ederek destek istiyor. Bafra’da çalışmalarına ağırlık veren Öcal, teravih namazı sonrası Bulvar’daki vatandaşlara gül hediye etti.

SEVGİ VE KARDEŞLİĞİN TEMİNATIYIZ

Her dönemde sevgi ve kardeşliğin teminatı olduklarını söyleyen Mustafa Öcal, ‘’Bizler dini, dili, ırkı, mezhebi, meşrebi, ideolojisi, derneği, partisi ne olursa olsun bütün vatandaşlarımızı kucaklayıcı bir tutum içerisinde olduk. Kimseyi ötekileştirmedik, ayrıştırmadık. Biz düşmanlık edenlere dahi kin beslemedik. Kurtuluşun kardeşlikten geçtiğini hiçbir zaman aklımızdan çıkarmadık. Güzel günlerin birbirimizi sevmekle geleceğini bildik’’dedi.

GÖNÜLDEN GÖNÜLE BİR YOL GİDER YOL GİZLİ GİZLİ

Mevlana Hazretlerinin ‘’Sevdiğinize bir gül veriniz gülünüz yoksa gülüveriniz’’ sözlerini hatırlatan Öcal, ‘’Biz milletimize sevdalıyız ve bu sevdanın bedelini de ödedik, ödemeye de devam edeceğiz. Bu milletin yüzünü güldüreceğiz. İyilik ve güzelliği hâkim kılacağız. İnsanımız hepsine ulaşıp bir gül hediye etmek mümkün değil ama gül veremediklerimiz tebessümlerimizin muhatabıdır. Neşet Ertaş’ın ifadeleriyle; ‘’Gönülden gönüle bir yol gider yol gizli, gizli’’, Saadet Partimiz hep gönüllerde var olmuştur bundan sonra mecliste de var olacaktır inşallah’’ şeklinde konuştu.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER !

  • BafraHaber Yorum
  • Öcal, Bafra’da Bulvar’daki Vatandaşlara Gül Hediye Etti içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
  • Toplam Yorum 0