BAFRA

Nezahat Şahin’den Standını Ziyaret Etmeyen Oda Başkanı’na Sitem

 
 2146
Nezahat Şahin’den Standını ZiyaretEtmeyen Oda Başkanı’na Sitem - Nezahat Şahin Bafra Lokumevi işletmecisi Nezahat Şahin, Samsun Gıda Fuarında standını ziyaret etmeyen Göksel Başar’a sitem etti. 
Bafra Haber

Nezahat Şahin Bafra Lokumevi işletmecisi Nezahat Şahin, Samsun Gıda Fuarında standını ziyaret etmeyen Göksel Başar’a sitem etti. 

Standı ziyaret etmemesini nezaketsizlik olarak ifade eden Nezahat Şahin, şu sözlerle sitem etti: Bafra'yı ve ürünlerini tanıtmak amacı ile katıldığım 3. Samsun Gıda Fuarında, üyesi olduğum Bafra Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Göksel Başar'ın standımı ziyaret etmemesi beni derinden üzdü. Bırakın üyesi olmamı, üyesi olmasam da, bir Bafralı girişimci kadın olarak standımın ziyaret edilmesini hak ettiğime inanıyorum. Göksel Başar'ın standımı ziyaret etmemesi bir nezaketsizlik değil ayrıca sorumsuzluktur. Çünkü ben onun başkanlığını yaptığı Odanın üyesiyim. Bizler Bafra için fuar fuar gezerken, görevi bizleri teşvik etmek olan oda başkanının bu şık olmayan tavrını sizin takdirlerinize bırakıyorum. 

Bu nezaketsiz davranışına devam ederse basın aracılığı ile Bafra kamuoyuna da paylaşacağım.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER !