BAFRA

Nazmiye Demirel Ortaokulu Öğretmenlerinden Sürpriz Dev Doğum Günü Kutlaması!

 
 973
Nazmiye Demirel Ortaokulu ÖğretmenlerindenSürpriz Dev Doğum Günü Kutlaması! - Bu yıl, Millî Eğitim Bakanlığının geçmiş yıllara göre daha değişik bir eğitim- öğretim yılı ara tatili, tüm yurt genelinde uygulandı ve öğrenciler kısa tatil yapma imkânına sahip oldular.
Bafra Haber

Bu yıl, Millî Eğitim Bakanlığının geçmiş yıllara göre daha değişik bir eğitim- öğretim yılı ara tatili, tüm yurt genelinde uygulandı ve öğrenciler kısa tatil yapma imkânına sahip oldular.

Nazmiye Demirel Ortaokulu Öğretmenleri Türkiye Genelinde uygulanan bu ara tatilde; öğrencilerine sürpriz bir kutlama olayı gerçekleştirdi.

Türkçe Öğretmeni Makbule Çetin öncülüğünde öğretmenler, Okul öğrencilerinin; eğitim, öğretim ve sosyalleşme, kendilerini en iyi bir şekilde ifade edebilmeleri, özgüven ve motivasyonlarını olumlu yöne kanalize edip, arttırmak amacıyla; 200 kişilik dev bir pasta hazırlatarak öğrencilere ikramda bulundu. 

Etkinlik aracılığıyla öğrencilerin doğum günleri toplu olarak kutlandı. 

Bafra Nazmiye Demirel Ortaokulu Müdürü Murat ÖNDER, öğrenciler hitaben yaptığı konuşmada; "Bizleri zaman zaman üzseniz de, zaman zaman sevindirip gururlandırsanız da biz sizi her halinizle seviyoruz. İyi ki varsınız" diyerek öğrencilerin doğum gününü kutladı. 

Bu esnada öğrencilerde, duygu dolu anlar yaşandığı görüldü ve bu sürpriz doğum günleri kutlaması için okul idaresine öğretmenlerine teşekkür ederek, duydukları memnuniyetlerini dile getirdiler.

Etkinlik; birlikte doğum günü pastasının kesilmesi ve hatıra fotoğrafları çekimleriyle sona erdi.

Haber: Oktay ZERRİN- #bafra0#                                                                                                                                                                                                                                  

  • BafraHaber Yorum
  • Nazmiye Demirel Ortaokulu Öğretmenlerinden Sürpriz Dev Doğum Günü Kutlaması! içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
  • Toplam Yorum 0