BAFRA

Mustafa Öcal: Türkiye’nin Değil Ak Parti’nin Beka Problemi Var

 
 856
Mustafa Öcal: Türkiye’nin DeğilAk Parti’nin Beka Problemi Var - Saadet Partisi Samsun Milletvekili Adayı Mustafa Öcal, seçimçalışmalarını hızla sürdürüyor.
Bafra Haber

Saadet Partisi Samsun Milletvekili Adayı Mustafa Öcal, seçimçalışmalarını hızla sürdürüyor.

Tekkeköy ve Bafra ziyaretlerinin ardından çalışmalarına Alaçam’da devam eden Mustafa Öcal, ‘’Beka sorunu var diyorlar bu ülkenin bir beka problemi varsa 15 senedir bu ülkeyi siz yönettiniz. Mesele aslında Ak Parti’nin beka probleminden ibarettir.’’dedi.

Seçim çalışmalarına aralıksız olarak devam eden Saadet Partisi Samsun Milletvekili Adayı Mustafa Öcal, esnaf ziyaretleri ve kahvehane ziyaretleri ile vatandaşlardan destek istedi. Tekkeköy, Bafra ve Alaçam ilçelerinde Sanayi ve Pazaryeri esnaflarını ziyaret eden Öcal, milletin bir arayış içerinde olduğunu belirtti.

TÜRKİYE’NİN DEĞİL AK PARTİ’NİN BEKA PROBLEMİ VAR

Vakit değişim vaktidir diyen Mustafa Öcal, ‘’Bugün kalkmış beka problemi var diyorlar, varsa 15 senedir bu ülkeyi sen yönettin. Bizi bu noktaya sen getirdin. Ekonomide sıfırı tükettik. Dış Politika da sıfır sorundan sıfır komşuya geldik. Bunları düzeltmek mümkün ama bunlar düzeltemez biz düzeltiriz. Bugün bir beka sorunu varsa o da Ak Parti’nin beka sorunudur. Ak Parti’nin kaderini Türkiye’nin kaderi haline getirmek bu ülkeye yapılabilecek en büyük kötülüktür. Şimdi biz değiştir diyoruz, vakit değişim vaktidir.Adil bir ekonomik düzen için, kardeşlik için, adalet için, saadet için değiştireceğiz’’diye söyledi.

BU OTOBÜSTE KİMSE AYAKTA KALMASIN

Milli Görüş camiasının herkesi kucaklayan bir yapıda olduğunu vurgulayan Öcal, ‘’Bizler dini, dili, ırkı, mezhebi ve meşrebi ne olursa olsun tüm milletimizi kucaklayan ve bütün bir beşeriyetin saadeti için çalışan bir teşkilatız. Herkes hak ettiği şekilde huzur ve emniyet içerisinde yaşasın istiyoruz. Belli bir grubun, belli bir zümrenin saadeti için değil, tüm bir milletin saadeti için çalışıyoruz. Refahı topluma yayım,bu otobüste kimse ayakta kalmasın herkes rahat etsin diyoruz’’şeklinde konuştu.

 

 

 

 Yorum Yap

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER !

  • BafraHaber Yorum
  • Mustafa Öcal: Türkiye’nin Değil Ak Parti’nin Beka Problemi Var içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
  • Toplam Yorum 1
User defaultYorumcu-101109
08 Haziran 2018
11:26
  • Yorumcu-101109
  • 08 Haziran 2018
  • 11:26

Yazıklar olsun size