BAFRA

Mustafa Öcal: Saadet İktidarında Adam Kayırmacılığa Son Verilecek

 
 1311
Mustafa Öcal: Saadet İktidarındaAdam Kayırmacılığa Son Verilecek - Saadet Partisi SamsunMilletvekili Adayı Mustafa Öcal, ‘’Torpile, iltimasa, adam kayırmacılığa sonvereceğiz. Saadet Partisi iktidarında yönetimde ehliyet ve liyakat esas alınacak.’’dedi.
Bafra Haber

Saadet Partisi SamsunMilletvekili Adayı Mustafa Öcal, ‘’Torpile, iltimasa, adam kayırmacılığa sonvereceğiz. Saadet Partisi iktidarında yönetimde ehliyet ve liyakat esas alınacak.’’dedi.

Bafra’da Yün Pazarı, Beşyol, Alaçam ve Tekel Caddesi esnaflarını ziyaret eden Saadet Partisi Samsun Milletvekili Adayı Mustafa Öcal, iki tip siyasetçi olduğunu ve bunların birisinin davası için mücadele edenler, öbürünün de şahsi ikbal ve ihtirasları için mücadele edenler olduğunu söyledi. Kendilerinin yıllardır inandıkları dava için mücadele ettiklerini söyleyen Öcal, ‘’Biz ne pahasına olursa olsun mücadelemize kararlılıkla devam ettik. Kimler geldi kimler geçti. Bu mücadele savunan adamlarla, savrulan adamların mücadelesidir’’ ifadelerini kullandı.

PLAN VE PROGRAMLARI YOK

Bazı şeyler unutulduğu için ara ara hatırlamakta fayda vardır diyen Öcal, ‘’Bugün iktidarda olan kardeşlerimiz zamanında Milli Görüş hareketini ‘’bir bölen olmayacağız’’ diyerek bölüp gidenlerdir. Rahmetli Erbakan hocamızı yarı yolda bırakanlardır. Şimdi kalkıp ileri geri konuşmaları da iktidar şımarıklığı olsa gerek. Gömleklerini çıkardı ve savruldu gittiler. Savunan adamlar burada kaldı. Tabi bunların bu savruluşu sadece bununla sınırlı kalmadı. İşte bugün bu ülkenin geldiği noktayı görüyorsunuz. Ekonomide savruldular, dış politikada savruldular, iç politikada savruldular. Plan ve programları yok.’’ eleştirilerinde bulundu.

ESNAF KEPENK İNDİRİYOR KEPENK KALDIRIYOR

Esnafa bir dokunup bin ah işittiklerini söyleyen Öcal, ‘’Esnaflarımızı ziyaret ediyor, sorunlarını dinliyoruz. Esnafımıza bir dokunuyor bin ah işitiyoruz. Esnaf kepenk indiriyor kepenk kaldırıyor. Milletin alım gücü düştü. Açıklanan rakamlara bakıyorsunuz kişi başına düşün milli gelir vesaire ama bu milletin cebine yansımıyor. Bugün esnaf faiz batağına saplanmış. Dükkânların çoğu boş. Esnaf artık kendi yağında bile kavrulamıyor. Üretim ekonomisine geçmedikçe bu sorunları çözmemizde mümkün olmaz. Biz geleceğiz, aynı Refah-Yol’daki gibi kalkınma hamlelerini başlatacağız ve yeniden güldüreceğiz yüzleri’’ şeklinde konuştu.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER !

 • BafraHaber Yorum
 • Mustafa Öcal: Saadet İktidarında Adam Kayırmacılığa Son Verilecek içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
 • Toplam Yorum 6
User defaultYorumcu-101750
21 Haziran 2018
19:22
 • Yorumcu-101750
 • 21 Haziran 2018
 • 19:22

Ben fanatik akparti belki değilimdir ama! çayın en demlisi kadar erdoğancıyım.türk olan geçmişini unutmaz.vicdan sahibi olan ''yiğidi öldür ama hakkını yeme'' der.hak yolu görünüyorsunuz.hak yolunda olan hakkın takibini unutmaz.sizlere yazıklar olsun.

User defaultYorumcu-101109
08 Haziran 2018
11:29
 • Yorumcu-101109
 • 08 Haziran 2018
 • 11:29

Bunlar nerde yaşıyor milletti aptalmı zannediyor

User defaultYorumcu-100948
05 Haziran 2018
11:21
 • Yorumcu-100948
 • 05 Haziran 2018
 • 11:21

Bafra'da yıllardan beri kalemşörler aracılığıyla yapılan yorumların hiçbir ehemmiyetinin olmadığını biliniz. bafra'da mustafa beyi herkes tanır. rahatınız bozulacak beyler kusura bakmayın. saadet partisi iktidarında alımlarda ehliyet ve liyakat esas alınacak.

Daha Fazla Yorum