BAFRA

Mustafa Öcal: Elde Avuçta Ne Varsa Satıldı

 
 1186
Mustafa Öcal: Elde Avuçta Ne Varsa Satıldı - Samsun merkez ve ilçelerdeki ziyaretlerine aralıksız olarakdevam eden Saadet Partisi Samsun Milletvekili Adayı Mustafa Öcal, teravih namazı sonrası da çalışmalarına kaldığı yerden devam ediyor.
Bafra Haber

Samsun merkez ve ilçelerdeki ziyaretlerine aralıksız olarakdevam eden Saadet Partisi Samsun Milletvekili Adayı Mustafa Öcal, teravih namazı sonrası da çalışmalarına kaldığı yerden devam ediyor.

Sahura kadar devam eden yoğun bir çalışma ile vatandaşlara ulaşarak partisinin projelerini anlatıyor.

Teravih namazı sonrası sahur vaktine kadar kahvehaneleri ve kafeteryaları ziyaret eden Saadet Partisi Samsun Milletvekili Adayı Mustafa Öcal, vatandaşların sorunlarını dinliyor ve partisinin bu sorunlar karşısındaki çözüm önerilerini anlatıyor.

ELDE AVUÇTA NE VARSA SATILDI

İşsizliğin, yoksulluk ve sefaletin ancak üretim ekonomisiyle çözebileceğini söyleyen Öcal, ‘’Bu böyle gitmez. Şuan ülke olarak ekonomik olarak sürdürülebilir bir noktada değiliz. Sorunlarımızı çözemiyoruz. Yığınla diplomalı işsiz var. Türkiye’deki işsiz nüfusu birçok ülkenin neredeyse nüfusundan fazla. Gençlerimiz kahvehane köşelerinde oturuyor. Elde avuçta ne varsa satıldı, ipotek edildi. En son şeker fabrikalarını sattılar. Biz gelirsek bunların satışını durduracağız. Bu fabrikaları yeniden faal hale getireceğiz’’dedi.

BEKÂRLARIN SAADETİ İÇİN

Gençlerin maddi problemlerden ötürü evlenemediklerini vurgulayan Öcal, ‘’Gençlerimiz maddi bir takım sebeplerle evlenemiyorlar. Evlilik önemli bir müessesedir. Toplum dinamiklerinin temellerinin atıldığı bir kurumdur. Bunun yanı sıra bir şekilde evlenen gençlerimiz ise yıllarca borç ödüyor evliliklerinden tatta alamıyor. Borç ödemekten, taksit ödemekten kendinden geçiyor. Biz bekârların saadetini de temin edeceğiz. ‘’Düğün Kredisi’’ adı altında gençlerimizi faize teşvik eden değil, evlilik yolundaki her türlü imkân ve kolaylığı sağlayan bir yönetimi getireceğiz.” ifadelerini kullandı.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER !

  • BafraHaber Yorum
  • Mustafa Öcal: Elde Avuçta Ne Varsa Satıldı içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
  • Toplam Yorum 1
User defaultYorumcu-101580
16 Haziran 2018
17:09
  • Yorumcu-101580
  • 16 Haziran 2018
  • 17:09

Ne satılmış tekel e bi gün gitmeden emekli olanlar 15bin tl lık borcu 1000 tl te silenler belediye de rüşvet almadan iş yapmayan memur lar şimdi agliyor