BAFRA

Mustafa Harman: Gençlerimizi Doğduğu Yerde Doyuracağız

 
 683
Mustafa Harman: GençlerimiziDoğduğu Yerde Doyuracağız - Seçim çalışmalarına devam eden saadet Partisi adayı Mustafa Harman Kemalpaşa ve Gaziosmanpaşa Mahallelerini ziyaret etti.
Bafra Haber

 | Bafra haber - Seçim çalışmalarına devam eden saadet Partisi adayı Mustafa Harman Kemalpaşa ve Gaziosmanpaşa Mahallelerini ziyaret etti.

İnsan odaklı bir belediyecilik anlayışı içinde hareket edeceklerini söyleyen Harman, “ Eğitim öğretime ve öğrencimize özel önem veriyoruz. Başarılı öğrencilerimiz için ilk üçe giren tüm okul öğrencilerimize toplu taşıma ücretsiz olacak. Arkadaşların gayretlerinin meyvelerini daha okul yıllarında almaları için belediye olarak biz destek vereceğiz. Başarılı öğrencilerimizi Türkiye’nin her yerinde bilim fuarları eğitim öğretim çalışmalarına biz götüreceğiz. Gençler bizim geleceğimiz. 

Gazipaşa, Kemalpaşa ve Gaziosmanpaşa mahallelerini devlet hastanesine bağlayan bir dolmuş hattı yapacağız. Bu bölgedeki insanımız hastaneye gitmek için 2 dolmuş değiştiriyor ve halkımıza bir külfet oluyor. Biz bunu ortadan kaldıracağız ve bu 3 Mahalleye ortak bir gençlik merkezi kurarak gençlerimizi kendi mahallelerinde bu merkezlerden istifade etmelerini sağlayacağız. Bafra’mızın gençleri Bursa, İstanbul gibi yerlerde çalışmak zorunda kalıyor. Bu gençlerimizi doğduğu yerlerde doyacağız. Tekrar istihdam alanları sağlayarak Bafra’mıza canlılık getireceğiz. “dedi.


Bafranın haberi, bafra
  • BafraHaber Yorum
  • Mustafa Harman: Gençlerimizi Doğduğu Yerde Doyuracağız içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
  • Toplam Yorum 0