BAFRA

Murat Arslan’dan Skandal Bir Paylaşım Daha

 
 4823
Murat Arslan’dan Skandal Bir Paylaşım Daha - AK Parti Bafra Genlik Kolları Başkanı ve Bafra Belediyesi işçisi Murat Arslan, 23 Haziran’da CHP Adayı Ekrem İmamoğlu’na oy verenleri sinirlendirecek bir paylaşımda bulundu. 
Bafra Haber

AK Parti Bafra Genlik Kolları Başkanı ve Bafra Belediyesi işçisi Murat Arslan, 23 Haziran’da CHP Adayı Ekrem İmamoğlu’na oy verenleri sinirlendirecek bir paylaşımda bulundu. 

Geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile gündeme gelen ve sonrasında Facebook hesabını kapatmak zorunda kalan AK Parti Bafra Gençlik Kolları Başkanı Murat Arslan’ın başka bir paylaşımı ortaya çıktı. 

Bafra Belediyesinin işçi kadrosunda görünen Murat Arslan, 23 Haziran’dan bir gün sonra, Pazartesi sabahı otomobil ile İstanbul’dan ayrılırken Facebook hesabından bir paylaşımda bulundu. 

Murat Arslan Facebook hesabından, “Şimdilik ayrılıyoruz. Dün gece hdp bayraklarıyla, alkol şişeleri ve sarhoş kusmuklarınızla berbat ettiğiniz mübarek İstanbul sokaklarını temizlemek üzere bir gün döneceğiz...” paylaşımında bulundu. 

Murat Arslan’dan Skandal Bir Paylaşım Daha

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER !

 • BafraHaber Yorum
 • Murat Arslan’dan Skandal Bir Paylaşım Daha içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
 • Toplam Yorum 72
User defaultYorumcu-122225
08 Temmuz 2019
12:44
 • Yorumcu-122225
 • 08 Temmuz 2019
 • 12:44

Bu sağlıksız düşünceye destek olmak;(bütün siyasi partiler için geçerli) bir partinin ülkenin tek sahibi, tek kurtarıcısı gibi görmesi diğerini "zihniyet" diye suçlamasının tezahürüdür. yazık ediliyor ülkemize.bu ülke sultan süleymana kalmadıki kim kimden daha fazla vatanperver veya hizmetkar.bu paylaşımları yapan ve bu paylaşımları beğenen arkadaşlar günü geldiğinde aldatıldık veya yanılmışız diye savunma yapmamalılar bence. çünki cumhur ve millet ittifakı taraflarında bu şekilde insanları bölmeye yönelik paylaşımlar bilmelilerki önce kendi savunduğu fikre ve partiye zarar vermektedirler..yazıktır ülkemize bölmeyelim lütfen.

User defaultYorumcu-124808
07 Temmuz 2019
23:00
 • Yorumcu-124808
 • 07 Temmuz 2019
 • 23:00

Murat arslan kim ki. siyasi bir aktör değil. belediyede çalışan başkanın verdiği görevi yapmak zorunda olan bir vatandaş. siyasetci zaten böyle paylaşım yapmaz. bir gençlik kolları başkanı şehri için proje üretir onu hiyararşisine uygun şekilde paylaşır. çocukların bile yapmayacağı bir itici ötekileştirici uslup kullanmaz. hizmet yerine böyle paylaşımlarla uğraşması zaten onu hükümsüz kılıyor.siyaset ve makamlara zarar veriyor. bırakın böyle devam etsin. aklının ve kalbinin içindekileri paylaşsın. millet de kimin ne olduğunu anlasın. bu şehirde hepimiz yaşıyoruz. bu arkadaşta görevlerini eninde sonunda bırakacak. sonra bu şehirde gezmek isteyecek. her parti gibi ak partide ömrünü tamamlayacak. zırhı kalkacak. tarafsızlık, tam adalet ve demokrasi oturacak. sonra bu arkadaşın selamını alan çıkmayabilir. bu paylaşımları davranışları hep önüne gelecek. kendi gibi biride onau bozacak refüze edecek. bu nedenle kendini lütfen düzeltsin. görevler biter hoş bir seda bırakmak gerekir kardeşim. yakışanda size budur. partiniz içinde böylesi yararlıdır

User defaultYorumcu-119222
07 Temmuz 2019
19:36
 • Yorumcu-119222
 • 07 Temmuz 2019
 • 19:36

Hadi geçin bu işleri mektup pulları

Daha Fazla Yorum