BAFRA

Murat Arslan, Chp Bafra Gençlik Kolları Başkanını Facebook Paylaşımları İle Vurdu

 
 3583
Murat Arslan, Chp Bafra GençlikKolları Başkanını Facebook Paylaşımları İle Vurdu - Sosyal Medya hesabından yaptığı paylaşımlar ile gündeme gelen AK Parti Bafra Gençlik Kolları Başkanı Murat Arslan, kendisini özre ve istifaya davet eden CHP Bafra Gençlik Kolları Başkanı Çağdaş Kurt’u sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlar ile vurdu ve Kurt’u istifaya davet etti. 
Bafra Haber

Sosyal Medya hesabından yaptığı paylaşımlar ile gündeme gelen AK Parti Bafra Gençlik Kolları Başkanı Murat Arslan, kendisini özre ve istifaya davet eden CHP Bafra Gençlik Kolları Başkanı Çağdaş Kurt’u sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlar ile vurdu ve Kurt’u istifaya davet etti. 

AK Parti Bafra Gençlik Kolları Başkanı Murat Arslan, Bafra Haber’e gönderdiği “CHP’nin istifa çağrısına cevap hakkımdır” başlıklı basın açıklamasına, CHP Bafra Gençlik Kolları Başkanı Çağdaş Kurt’un sosyal medya hesabından yaptığı ve küfür ve hakaret olarak değerlendirdiği paylaşımlarını ekledi. 

İşte Murat Arslan’ın Bafra Haber’e gönderdiği basın açıklaması: 

CHP'nin İSTİFA ÇAĞRISINA CEVAP HAKKIMDIR

Geçtiğimiz günlerde LGBT (Eşcinsellerin) İstanbul’da toplumun ahlaki değerlerini tehdit eden eylemlerini eleştirmek amacıyla sosyal medya hesabım Facebook’tan Necip Fazıl Kısakürek’e ait dizeleri paylaşımım sonrası CHP Bafra Gençlik Kolları Başkanı, paylaşımımı çarpıtarak açıklamalarda bulunmuş ve şahsımı özür dilemeye davet etmiştir. Paylaşımımın CHP ile İstanbul seçimleriyle ve siyasetle hiçbir alakası olmadığını, eşcinsellerin yapmaya çalıştığı ahlaki yozlaşmayı eleştirdiğimi, Ekrem İmamoğlu’nu tebrik ederek seçim sonuçlarının milletimize hayırlı olmasını ifade eden bir açıklamam oldu.

Bizim siyasetimizde sandıktan çıkan sonuca direnme gibi bir anlayış yoktur. Aksine sandığı namus olarak gören bir oluşumun mensupları olarak sonuca aykırı düşüncelere sahip olmamız mümkün değildir. Biz CHP'ye oy verilmesini ve seçim sonuçlarını değil, CHP'li birçok belediyenin alenen destek verdiği, ülkemiz gençliğinin ahlaki yozlaşmasına sebep olacak girişimleri eleştiriyoruz. Bu Konuda milletimizden özür dilemesi gereken kişi ben değil, LGBT'ye destek verenlerdir.

Diğer bir konu ise, İstanbul sokaklarında bizzat şahit olduğum, milli ve manevi değerlerimizle uyuşmayan, alkol ve her türlü taşkınlığın zuhur etmesiyle alakalı olarak 24 Haziran sabahı İstanbul’dan ayrılırken yine sosyal medya üzerinden eleştirilerde bulundum. Şehit kanlarıyla ve Müslümanlıkla yoğrulmuş yurdumuzun, İslam’ın kalelerinden biri olan İstanbul’umuzun sokaklarında alkol içip camilerimize karşı alkol şişesi patlatarak kutlama yapılmasını kabullenebilmemiz mümkün değildir. Eleştirim Ekrem İmamoğlu’na ve oy veren seçmene değil, seçim sonuçlarını fırsat bilip değerlerimize saldıranlaradır.

CHP Gençlik Kolları Başkanı şahsımı bu eleştirilerimden dolayı gençlere yanlış örnek olmakla ve toplumu ayrıştırmak gerekçeleriyle istifaya davet etmiştir. Şahsımın paylaşımları çarpıtılmış ve istifaya gerekçe olacak bir durum söz konusu değildir. Fakat CHP Gençlik Kolları Başkanı olan zatın geçmişten günümüze yaptığı paylaşımlarda, Cumhurbaşkanımıza ve Ailesine, AK Parti seçmenine ve partililere, ittifak ortağımız milliyetçi hareket partisi genel başkanına ve partililere "Sin Kaf'lı" ifade içeren küfürlerden tutun, toplumu ayrıştıran, halkı küçümseyen ve ötekileştiren her türlü küfür, hakaret ve küçümseme bulunmaktadır.

Şahsıma ahlak dersi vermeye çalışan CHP Gençlik Kolları Başkanına soruyorum: Sen gençlere küfrederek, hakaret ederek mi örnek olacaksın? bu ne perhiz, bu ne lahana turşusu? CHP Gençlik Kolları Başkanının söyledikleriyle fiilleri çelişkilidir. Başkanı, Genel Başkanımız sn. Recep Tayyip Erdoğan’a ve Partililere, AK Parti seçmenine ve milletimize yaptığı küfür ve ağır hakaretler sebebiyle istifaya davet ediyor, bu paylaşımları yargıya taşıyacağımızı bilmesini istiyorum.

Murat Arslan

AK PARTİ BAFRA GENÇLİK KOLLARI BAŞKANI

#bafra0# Haber olarak, Çağdaş Kurt’un paylaşımlarının yayımlanmasının “suça iştirak suçu” oluşturabileceği ihtimali üzerine yayımlamıyoruz.


 • BafraHaber Yorum
 • Murat Arslan, Chp Bafra Gençlik Kolları Başkanını Facebook Paylaşımları İle Vurdu içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
 • Toplam Yorum 33
User defaultYorumcu-124852
08 Temmuz 2019
21:37
 • Yorumcu-124852
 • 08 Temmuz 2019
 • 21:37

Bafrada murat arslan gibi bir adam daha yok. kimse boş yapmasın.

Cevap
 • Yorumcu-124928
 • 10 Temmuz 2019
 • 19:59

Bafra da ki 143 bin kişi bir murat arslan etmedik. ne muratmış be. bafranın kralı. bafranın evliyası. bafranın başkanın. murat ağbi ne olur bırakma bizi. yazılısın yazdıırılsın böyle yorumlar. bu şekilde bizi bırakmaz.

Cevap
 • Yorumcu-124892
 • 10 Temmuz 2019
 • 12:30

İsim yazda ziyaretine gelim

User defaultYorumcu-116244
10 Temmuz 2019
13:09
 • Yorumcu-116244
 • 10 Temmuz 2019
 • 13:09

Murat arslanın yönetimden ayrılan arkadaşlara bir sorun daha neler var neler

User defaultYorumcu-124935
10 Temmuz 2019
10:27
 • Yorumcu-124935
 • 10 Temmuz 2019
 • 10:27

İkinizi de alırım bir gece birdaha birbirinize laf atamazsınız.......

Daha Fazla Yorum