ULUSAL

MSB: 'Tel Abyad'da 285 katyuşa ve havan mühimmatı ele geçirildi'

 
 93
MSB: 'Tel Abyad'da 285 katyuşave havan mühimmatı ele geçirildi' - Milli Savunma Bakanlığı, Tel Abyad'da PKK/YPG'li teröristlere ait 285 ağır silah ve mühimmat ele geçirildiğini açıkladı.	Bakanlıktan yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi :BUGÜN NELER OLDU?
IHA

Milli Savunma Bakanlığı, Tel Abyad'da PKK/YPG'li teröristlere ait 285 ağır silah ve mühimmat ele geçirildiğini açıkladı. Bakanlıktan yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi :BUGÜN NELER OLDU?

“Barış Pınarı Harekât bölgesinde yer alan Tel Abyad'da komandolarımız arama-tarama faaliyetlerine devam ediyor. Terör örgütü PKK/YPG'nin tuzakladığı mayın ve EYP'lerin yanı sıra örgüte ait mühimmatlar da tespit edilerek imha ediliyor. Tel Abyad'da son olarak 32 adet katyuşa mühimmatı, 18 adet 82 milimetrelik havan mühimmatı, 221 adet 106 milimetrelik havan mühimmatı ve 14 adet 120 milimetrelik havan mühimmatı olmak üzere toplam 285 mühimmat ele geçirildi.”

Mehmet Kalay
 

Bu haber, İHA Haber Ajansı tarafından üretilmiştir. İHA’nın abonelerine gönderdiği haberler otomatik olarak derlenmektedir. Bafrahaber.com editörleri otomatik akış içinde habere editoryal müdahalede bulunmamıştır. Haber içeriklerinden hukuken ilgili ajans sorumludur
  • BafraHaber Yorum
  • MSB: 'Tel Abyad'da 285 katyuşa ve havan mühimmatı ele geçirildi' içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
  • Toplam Yorum 0