BAFRA

Minikler Davul Eşliğinde Okuma Broşürü Dağıttı

 
 2552
Minikler Davul Eşliğinde Okuma Broşürü Dağıttı - Samsun İl Milli Eğitim Müdürlüğünün uyguladığı “Oku AnlaYaşa” projesi kapsamında Kızılırmak İlkokulu öğretmen ve öğrencileri Bafra İlçeMilli Eğitim Müdürlüğünü ziyaret ettiler.
Bafra Haber

Samsun İl Milli Eğitim Müdürlüğünün uyguladığı “Oku AnlaYaşa” projesi kapsamında Kızılırmak İlkokulu öğretmen ve öğrencileri Bafra İlçeMilli Eğitim Müdürlüğünü ziyaret ettiler.

Kızılırmak İlkokulu öğrencileri, Samsun Maarif Hareketi etkinliği çerçevesinde kitap okumanın önemi ile ilgili hazırladıkları program kapsamında 50 öğrenci ve 3. sınıf öğrencisinin çaldığı davulla birlikte İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne giriş yaptılar.

Milli Eğitim Müdürlüğü çalışanlarına davul eşliğinde,  okumanın önemini anlatan broşür dağıtan öğrencilerimiz daha sonra İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün konferans salonunda eğitimin önemini anlatan konuşma, şiir dinletisi, müzikli gösteriler ve tiyatro gösteriminde bulundular.

Ayrıca program kapsamında İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Süleyman Ertürk, Kızılırmak İlkokulu Müdürü Hasan Elagöz,  öğretmen ve öğrencileri ile birlikte okuma etkinliği gerçekleştirildi.

İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Süleyman Ertürk Kızılırmak İlkokulu öğrencilerinin yapmış oldukları eğitim konulu farkındalık etkinliğinden dolayı tebrik etti. Geleceğimizin mimarlarının kitaba ve okumaya verdiği değerin çok kıymetli olduğunu belirtti.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER !

  • BafraHaber Yorum
  • Minikler Davul Eşliğinde Okuma Broşürü Dağıttı içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
  • Toplam Yorum 0