SAMSUN

Minikler ’23 Nisan’ı Çakırlar Korusu’nda kutlayacak

 
 557
Minikler ’23 Nisan’ıÇakırlar Korusu’nda kutlayacak - Samsun Atakum Belediyesi’nin Çakırlar Korusu’nda düzenleyeceği 23 Nisan etkinliğinde çocuklar, doğal güzelliklerle iç içe bir bayram coşkusu yaşayacak.
İhlas Haber Ajansı

 |  - Samsun Atakum Belediyesi’nin Çakırlar Korusu’nda düzenleyeceği 23 Nisan etkinliğinde çocuklar, doğal güzelliklerle iç içe bir bayram coşkusu yaşayacak.

Atakum Belediyesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı birbirinden özel etkinliklerle kutluyor. İncesu Mahallesi’nde bulunan Çakırlar Korusu Tesisi’nde düzenlenecek programda minikler, eşsiz manzara eşliğinde bayramlarını kutlayacak.
Atakum Belediyesi ekipleri, çevre düzenleme ve tadilat çalışmalarını tamamlayarak tesisi; 23 Nisan kutlamalarına hazır hale getirdi. Miniklerin etkinlikleri için özel olarak düzenlenen parklar, spor alanları ve kafeler; Atatürk resimleri ile bayraklarla süslendi.
Kentte bulunan sivil toplum kuruluşlarının katılımıyla gerçekleştirilecek tören, 23 Nisan Salı günü saat 13.00’te başlayacak. Minikleri, oyun atölyelerinden boyama etkinliklerine ve sürpriz aktivitelere kadar çok renkli bir program bekliyor. Eğlenceli gösteriler ve 23 Nisan şarkılarının da yer aldığı program, saat 18.00’de sona erecek.

Başkan Türkel’den davet
Etkinlik için hummalı bir çalışma yürütüldüğünü belirten Atakum Belediye Başkanı Serhat Türkel, “Atakum’a bahar kutlamalarla geldi. TBMM’mizin 104. kuruluş yıldönümü ve çocuklarımızın bayramını kutlamak için tüm halkımızı Çakırlar Korusu’na davet ediyorum” dedi.
  • BafraHaber Yorum
  • Minikler ’23 Nisan’ı Çakırlar Korusu’nda kutlayacak içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
  • Toplam Yorum 0