BAFRA

Minik Kalpler Olimpiyatlarda 

 
 620
Minik Kalpler Olimpiyatlarda  - Samsun Maarif Hareketi kapsamında Evrenuşağı İlkokulu’nun yürüttüğü “Minik Kalpler Olimpiyatlarda” projeleri ile Kızılırmak Anaokulu ve Fatma Aliye Anaokulu öğrenci ve velilerin de katılımıyla çeşitli etkinliklerle bir araya geldi.
Bafra Haber

Samsun Maarif Hareketi kapsamında Evrenuşağı İlkokulu’nun yürüttüğü “Minik Kalpler Olimpiyatlarda” projeleri ile Kızılırmak Anaokulu ve Fatma Aliye Anaokulu öğrenci ve velilerin de katılımıyla çeşitli etkinliklerle bir araya geldi.

Okul müdürü Süleyman Kaplan, “Bu projemizle ilçe merkezindeki öğrenci ve velileri bir araya getirmek, ortak kültür oluşturmak, yardımlaşma ve dayanışmayı en üst seviye getirmek amacıyla yola çıktık. Ayrıca anasınıfına çeşitli sebeplerle dâhil edemediğimiz öğrenci ve velilerimize kendimizi bu etkinlikler vasıtasıyla ulaşmayı ve okula kazandırmayı önemsemekteyiz.

 Projemizde kitap paylaşımı, olimpiyat oyunları(koşu, gülle atma ve halter) ve piknik bulunmaktadır. Bir sonraki yıl projenin daha da geniş kitlelere ulaşılması hedeflenerek ilçe merkezindeki tüm ana sınıf öğrenci ve velilerin katılımıyla daha kapsamlı etkinlik yapılacak. Programa katılan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet Ali Katipoğlu’na okul müdürlerimize, velilerimize ve kocaman yürekli minik öğrencilerimize programa katkılarından dolayı teşekkür ederim. ”dedi.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER !

  • BafraHaber Yorum
  • Minik Kalpler Olimpiyatlarda  içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
  • Toplam Yorum 0