BAFRA

Mhp Bafra İlçe Başkanı Barbaros Turna Hamdi Yıldız’ın Cezalandırılmasın İstedi 

 
 2176
Mhp Bafra İlçe Başkanı BarbarosTurna Hamdi Yıldız’ın Cezalandırılmasın İstedi  - MHP Bafra ilçe Başkanı Barbaros Turna, Türkiye gündemine oturan Danıştay’ın andımız kararı sonrası sosyal medya hesabından basın açıklaması yayımlayarak, Danıştay kararına karşı tutum sergileyenleri sert bir dil ile eleştirdi. 
Bafra Haber

MHP Bafra ilçe Başkanı Barbaros Turna, Türkiye gündemine oturan Danıştay’ın andımız kararı sonrası sosyal medya hesabından basın açıklaması yayımlayarak, Danıştay kararına karşı tutum sergileyenleri sert bir dil ile eleştirdi. 

Memur Sen ve Bafra Eğitim Bir Sen Başkanı Hamdi Yıldız’ın andımız ile ilgili basın açıklamasını hedef alan Başkan Barbaros Turna’nın basın açıklaması şu şekilde:

Yıllarca FETÖ’cüler ile birlikte iş tutan, duruş gösteren, FETÖ liderini Amerika’dan getirmek için her programda methiyeler dizen, genel başkanlarına YALAKALIK olsun diye bire on katanlar, konumlarını korumak ya da daha fazla nemalanmak adına hala aynı yöntemi kullananlar, Cumhurbaşkanlığı forsunda on altı Büyük Türk devletinin sadece ismini ezberleyip ruhunu anlamayan, Tarih şuurundan yoksun, milletimizin milli değerlerini ortadan kaldırmak için var gücü ile mücadele edip buna da demokrasi deyip, baskıcı, gerici zihniyetten kurtulma olarak isimlendirenler sosyal medyada kraldan fazla kralcı olmaktadırlar. Bazı gerçekleri tekrar hatırlatmak gerekir ki on beş Temmuz gecesi televizyonlara ilk çıkan ve darbeye karşı gelen ilk siyasi liderin kim olduğunu, devlet içinde hangi cenaha mensup insanların mücadele verdiğini kamuoyu çok iyi bilmektedir

15 Temmuz gecesi Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın bile gece saat 00.22’de TV'ye çıkıp çağrı yapmış iken saat 10.00’da 1 milyon üyemiz ile meydanlardaydık diyerek kamuoyunu yönlendirmeye çalışanlar, darbe oldu hükümet düştü çığırtkanlığının arasında ve hükümetin hiçbir bireyi ortada yok iken yapılan ilk siyasi konuşmanın Sayın Devlet Bahçeli tarafından yapıldığını, elini değil kellesini uzattığını unutturmaya, pijamaları ile televizyon karşısındaki hallerinin pişmanlığını bastırmaya çalışmaktadırlar.

Bu doğrultuda şu çok doğrudur ki, bu millet vatanını, devletini, gerçekten sevenler ile bulunduğu mevkileri kullanarak hangi siyasi anlayışın mensuplarının kısa sürelerde zenginleşip ülke içinde burjuvazi oluşturduğunu gayet iyi bilmektedirler.

“Türklük bedenimiz İslam ruhumuzdur” diyen bir hareketi anlamayanlar geçmişte olduğu gibi gelecekte de yok olmaya mahkûmdurlar.

Öğretmen sadece okul sınırları içerisinde karşılaştığımız insanlar değildir. Eğer bir öğretmen hayatınıza dokunmuyorsa, hayatınızı değiştirmiyorsa, sizi başka biri haline getirmiyorsa öğretmen değildir. Sadece kendisinden anlatmasını istenen şeyi anlatıp giden, hayatınızın içinde bir yeri olmayan, size saygı duymayan, içinize dokunmayan birinin gerçek hayatta size bir şeyler kazandırması oldukça zordur. 

Kırmızıçizgimiz olan Genel Başkanımız Sayın Dr. Devlet Bahçeli Beyefendi için Bafra'daki EBS başkanının "Genel Başkanımız Ali Yalçın’ın milliliğini sorgulamak bir siyasi partinin başkanına kalmamıştır. " ifadesini kullanabilmesi büyük bir saygısızlıktır ve bu kişi aynı zaman da bir öğretmendir. Böyle bir zihniyete ve söylemlere sahip bir kişinin kaç tane çocuğun hayatında bir yeri olabileceği de aşikârdır ayrıca bu saygısızca ifadeyi kullanabilme cesaretini kimden ve nereden aldığını da merak etmekteyiz. Kendi başkanına yağdanlık olacağım diye, genel başkanının asla tasvip etmeyeceği bir hadsizliğin cezasız kalmayacağını düşünmekte, aksi halde gereğini, kendi genel merkezimiz ile istişare yaparak kamuoyuna bildireceğimizi belirtmek isteriz. 

15 Temmuz ile başlayan süreçte Türkiye'nin tekrar ayağa kalkması için Yenikapı Mitingi ile başlayan tabandaki güzel birlikteliğe her türlü eleştiriye, hakaretlere ve partimizin bölünmesine rağmen MHP Ülke menfaatlerini düşünerek hem Bafra genelinde hem de Türkiye Genelinde üzerine düşen bütün görevleri yerine getirmiş Siyasi Rant elde edebileceği birçok olayı gündeme bile getirmemiş iken bu gün bazı makamlara gelmiş olan kişilerin Tabandaki bu birlikteliği bozma çabasında olması ne kendilerine ne de Ülkemize hiç bir artı katmayacak aksine büyük zararlar verecektir bu asla unutulmadan hareket etmekte fayda vardır.

Türküm

Doğruyum

Çalışkanım... 

Milliyetçi Hareket Partisi Bafra ilçe Başkanı 

Barbaros Turna

 • BafraHaber Yorum
 • Mhp Bafra İlçe Başkanı Barbaros Turna Hamdi Yıldız’ın Cezalandırılmasın İstedi  içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
 • Toplam Yorum 12
User defaultYorumcu-108728
25 Ekim 2018
23:43
 • Yorumcu-108728
 • 25 Ekim 2018
 • 23:43

Valllahi bunların derdi son türk devletini yıkmak

User defaultYorumcu-95568
25 Ekim 2018
22:26
 • Yorumcu-95568
 • 25 Ekim 2018
 • 22:26

Bindirmişler bir gemiye rotasından haberi yok

User defaultYorumcu-108723
25 Ekim 2018
21:34
 • Yorumcu-108723
 • 25 Ekim 2018
 • 21:34

Ulusun kurt ulusun

Daha Fazla Yorum