BAFRA

Liselilerden doğa kampı

 
 703
Liselilerden doğa kampı - Bisikletliler Derneği Bafra Temsilciliği liselilere tatil öncesi doğa kampı düzenledi.
IHA

Bisikletliler Derneği Bafra Temsilciliği liselilere tatil öncesi doğa kampı düzenledi.

Okulların kapanmasına az bir zaman kala liseli gençlerin talepleri doğrultusunda doğa kampı yapıldı. Yaklaşık 60 liselinin katıldığı kamp Bafra Hıdırellez Mahallesi ormanlık alanında gerçekleştirildi. Hıdırellez Mahallesi Muhtarı Erdoğan Bölük ve Bafra Hıdırellez Mahallesi Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Mustafa Karaca, kamp kuran doğasever liselilere ihtiyaçları olan odun temininde bulundular.
Bafra Bisikletliler Derneği Başkanı Hülya Yangın Ertekin, “Liseli gençlerimizin isteği üzerine düzenlediğimiz bu doğa kampında Hıdırellez Mahallesi’ni seçtik. Lojistik destek aldığımız Bafra Belediyesi ve güvenliğimizi sağlayan İlçe Jandarma Komutanlığına ve kamp ekibim Fatih Oğuz, Ömer Faruk Şen ve Uğurcan Köse’ye emeklerinden dolayı çok teşekkür ediyorum" dedi.
Bu haber, İHA Haber Ajansı tarafından üretilmiştir. İHA’nın abonelerine gönderdiği haberler otomatik olarak derlenmektedir. Bafrahaber.com editörleri otomatik akış içinde habere editoryal müdahalede bulunmamıştır. Haber içeriklerinden hukuken ilgili ajans sorumludur

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER !

  • BafraHaber Yorum
  • Liselilerden doğa kampı içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
  • Toplam Yorum 1
Yorumcu-99831
15 Mayıs 2018
14:16
  • Yorumcu-99831
  • 15 Mayıs 2018
  • 14:16

Başkanım sele sepet akşamına tekrar bekleriz