BAFRA

KodlaBafra 9 proje ile Teknofest'te

 
 1368
KodlaBafra 9 proje ile Teknofest'te - Bafra İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Bilişim Teknolojileri Öğretmenleri Tarafından Yürütülen Kodlabafra Projesinde Ortaya Çıkan 9 Proje İstanbul Teknofest’e Katılmaya Hak Kazandı. 
Bafra Haber

Bafra İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Bilişim Teknolojileri Öğretmenleri Tarafından Yürütülen Kodlabafra Projesinde Ortaya Çıkan 9 Proje İstanbul Teknofest’e Katılmaya Hak Kazandı. 

Türkiye’nin en büyük, dünyanın ikinci büyük teknoloji festivaline katılmaya hak kazanan 5 öğretmen, 17 öğrenci ilçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ali Katipoğlu’nu ziyaret etti. 

Teknofest finaline gidecek öğrenci ve öğretmenler ilçe milli eğitim müdürü Mehmet Ali Katipoğlu’na e projeleri ile ilgili bilgiler verdi. 

İnsanlık yararına teknoloji alanında çalışmaları bulanan öğrenciler Sağlık, Ulaşım, Çevre, Eğitim ve Afet Yönetimi ile ilgili farklı projeler geliştirdi.

KodlaBafra 9 proje ile Teknofest'te

Samsun’dan toplam 10 proje 17 Eylül 2019’da finalde yarışmaya hak kazandı. Bafra Endüstri Meslek Lisesi 4 Proje, Bafra Fatih Ortaokulu 2 Proje ve Bafra Kodlama Merkezi 3 Proje ile katılacak

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER !

  • BafraHaber Yorum
  • KodlaBafra 9 proje ile Teknofest'te içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
  • Toplam Yorum 1
User defaultYorumcu-119896
17 Eylül 2019
14:46
  • Yorumcu-119896
  • 17 Eylül 2019
  • 14:46

Bu konuda görevli kurum ve kişilerin bafrayı katlettiklerini göreverini layıkıyla yapmadıklarını düşünüyorum. yazılım kodlama 18 yaş altı türkiye 1. si dünya geneli uzman kodlama yarışması 67ooo kişi içinde dünya 54.sü bafralı bir gencim iz var iken hiçbir kurum ne aradı nede sordu. bafra mız için büyük bir değer . ama ilgililer keşfet mek için ne yapıyor. bu gencim izin eğitimine destek veren bafra çözüm koleji ne birkez daha teşekkür ederim.