BAFRA

Kızılırmak İlkokulu Yenilendi

 
 1437
Kızılırmak İlkokulu Yenilendi - 2017-2018 Eğitim Öğretim yılı ara döneminde Kızılırmakİlkokulunda yenileme çalışmaları yapıldı.
Bafra Haber

2017-2018 Eğitim Öğretim yılı ara döneminde Kızılırmakİlkokulunda yenileme çalışmaları yapıldı.

Kızılırmak İlkokulunun dış cephesi komple boyandı.  Okulun girişine gergi tavan ve okuma köşesi yapıldı. Atatürk Köşesi, 15 Temmuz Şehitleri Anma köşesi, Vizyon-Misyon köşeleri değiştirildi. Kızılırmak İlkokulunun bütün katları boyanarak koridorlara şeritler çekildi. Okulun belirli yerlerine satranç, seksek çizildi. Okulun tüm kapıları eğitici görsellerle kaplandı. Yine okulun duvarları ve merdivenleri eğitici görsellerle donatıldı. Okulun tuvaletleri de temizlik ile ilgili görsellerle süslendi. Okulun öğretmenler odası ile idari odaları yenilendi.

Okul müdürü Hasan Elagöz, “Öğrencilerimizin güzel ve hijyenik bir ortamda eğitim öğretim görmeleri için ara dönemde okulumuzun tüm birimlerinde çalışma yaptık. Okulun girişinin tümden değiştirildiğini belirterek, günün şartlarına uygun hale getirdik. Kızılırmak İlkokulunun Bafra’mızın en güzel ve en seçkin okulu olması için çalışmalara devam edeceğiz.” dedi. 

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER !

  • BafraHaber Yorum
  • Kızılırmak İlkokulu Yenilendi haberine yorum yapmaktasınız
Favicon
Yorum Yap
  • Toplam Yorum 6
Favicon
Yorumcu-95806

Guzel olmus.ama bence öğrenci. wc yeniletin.kantinizi yeniletin.

Favicon
Yorumcu-95802

Çok güzel olmuş.emeğinize sağlık

Favicon
Yorumcu-95791

Okullar artık reklam şov

Daha Fazla Yorum
Optimized e93e61f2 bd0d 457a ae7b 9a34cde1d186