BAFRA

Kaymakamlığın Yanaşmadığı Turnuvada Yarı Final Heyecanı 

   |   
 1933
Kaymakamlığın Yanaşmadığı TurnuvadaYarı Final Heyecanı  - Hülya Yangın Ertekin/Bafra Haber- Bafra’da Çeltik üretimi yapan köylerin organize ettiği 1. Pirinç Köyleri Kardeşlik Turnuvasında çeyrek finale yükselen takımlar belli oldu. 
Bafra Haber

Hülya Yangın Ertekin/Bafra Haber- Bafra’da Çeltik üretimi yapan köylerin organize ettiği 1. Pirinç Köyleri Kardeşlik Turnuvasında çeyrek finale yükselen takımlar belli oldu. 

Balıklar köyü halı sahasında oynanan maçlar sonunda Harız, Kaygusuz, Koşuköy, Balıklar, Altınova, Altınay, Koruluk ve Sahilkent  köyü takımları çeyrek finale yükseldiler.

Bafra Kaymakamı Ali Fuat Türkel tarafından güvenlik gerekçesi ile iptal edilen Çeltik Futbol Turnuvası, sorunsuz bir şekilde devam etmekte. 

Pirinç Köyleri Kardeşlik kupası Futbol Turnuvasını  organize etme görevini üstlenen Oğuz Türk,  ‘’Bol çekişmeli ve heyecanlı maçlar yaptık. Sporda en önemli şey sporcuların birbirlerine olan saygılarıdır. Biz bunu başardık. Bu bir oyun. Mutlaka kazananı ve kaybedeni olacak. Önemli olan maç sonunda kardeşçe sarılıp tebrik etmek. Tüm takımlarımızı ve sporcularımızın tebrik ediyorum. Biz burada yapılamaz denilen bir turnuvayı kendi imkanlarımızla yapıyoruz. Amacımız kardeşliğimizi dostluğumuzu herkese göstermek. Biz bunu hep birlikte başarıyoruz. 12 Kasım pazar günü Balıklar köyünde yapılacak olan finale tüm futbol severleri ve Bafralıları davet ediyorum.’’ dedi.

FİNAL PROGRAMI:

12 Kasım 2017 Pazar günü Saat: 13.00 da 3.’lük maçı ve saat: 14.00 ‘de şampiyonluk maçı oynanarak kupa sahiplerini bulacak.

YER: Balıklar Mahallesi Halı Saha Tesisleri


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER !

  • BafraHaber Yorum
  • Kaymakamlığın Yanaşmadığı Turnuvada Yarı Final Heyecanı  içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
  • Toplam Yorum 0