ALAÇAM

Kaymakam Zaman: "Evlatlarımızın güvenliği bizim için çok önemli”

 
 761
Kaymakam Zaman: "Evlatlarımızın güvenliğibizim için çok önemli” - Samsun’un Alaçam ilçesinde 2019-2020 eğitim-öğretim yılının huzur ve güven içerisinde geçirilebilmesi amacıyla İlçe Kaymakamı Fikret Zaman başkanlığında ‘Okul Güvenliği’ konulu toplantı gerçekleştirildi.
IHA

Samsun’un Alaçam ilçesinde 2019-2020 eğitim-öğretim yılının huzur ve güven içerisinde geçirilebilmesi amacıyla İlçe Kaymakamı Fikret Zaman başkanlığında ‘Okul Güvenliği’ konulu toplantı gerçekleştirildi.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Toplantı Salonunda gerçekleştirilen toplantıda kurumların birlik ve beraberlik ruhu içinde koordineli bir biçimde çalışması gerektiğini söyleyen Kaymakam Zaman, “Evlatlarımızın güvenliği bizim için çok önemli. Herkes üzerine düşen görevi en hassas şekilde yerine getirmelidir” dedi.
Toplantıda, öğrenci ve velilerinin daha güvenli ve huzurlu bir eğitim-öğretim yılı geçirmelerini sağlamak amacıyla okulların yakın çevresinde ve okul güzergahlarında alınacak tedbirler ile öğrencilerin her türlü kötü alışkanlıklardan korunması, onların ruh ve beden sağlığı yerinde bireyler olarak yetiştirebilmek için gereken uygulamalar üzerinde duruldu.
İlçe Emniyet Müdür Vekili Erol Can Keskin, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sezai Tural, İlçe Jandarma Komutanlığı Trafik Tim Komutanı ve okul müdürleri katıldı.
Bu haber, İHA Haber Ajansı tarafından üretilmiştir. İHA’nın abonelerine gönderdiği haberler otomatik olarak derlenmektedir. Bafrahaber.com editörleri otomatik akış içinde habere editoryal müdahalede bulunmamıştır. Haber içeriklerinden hukuken ilgili ajans sorumludur
  • BafraHaber Yorum
  • Kaymakam Zaman: "Evlatlarımızın güvenliği bizim için çok önemli” içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
  • Toplam Yorum 0