Alaçam

Kaymakam Zaman: "4-6 yaş grubu önemli"

 
 3445
Kaymakam Zaman: "4-6 yaş grubu önemli"
 - Kur’an kursu inşaatında incelemelerde bulunan Samsun Alaçam Kaymakamı Fikret Zaman, “Eğitim ve öğretim doğumdan ölüme kadar devam eden bir süreçtir. 4-6 yaş grubu ise hakikaten önemli. Ağaç yaşken eğiliyor" dedi.
IHA

Kur’an kursu inşaatında incelemelerde bulunan Samsun Alaçam Kaymakamı Fikret Zaman, “Eğitim ve öğretim doğumdan ölüme kadar devam eden bir süreçtir. 4-6 yaş grubu ise hakikaten önemli. Ağaç yaşken eğiliyor" dedi.

Kaymakam Fikret Zaman, İlçe Müftüsü Orhan Bal ile birlikte Kur’an kursu inşaatında incelemelerde bulundu. İlçe Müftülüğü’ne tahsis edilen 4-6 yaş grubu Kur’an kursu inşaatında incelemelerde bulunan Kaymakam Zaman, Kur’an kursunun hizmete açılacak bölümlerini inceleyerek Müftü Bal’dan bilgi aldı.
Bayanlara ve 4-6 yaş grubu çocuklara yönelik eğitim faaliyeti yürütülecek olan kurs binasını inceleyen Kaymakam Zaman, “Eğitim ve öğretim doğumdan ölüme kadar devam eden bir süreçtir. 4-6 yaş grubu ise hakikaten önemli. Ağaç yaşken eğiliyor. Eğitim sürecinin temellerinin atıldığı ve karakter oluşumunun belirlendiği önemli bir zaman dilimidir. Bu anlamda, yapılan bu hizmeti çok değerli ve anlamlı buluyorum. Yıllardır atıl durumda kalarak çürümeye terk edilen bu binanın tadilatını yapan İlçe Müftülüğü bünyesinde 4-6 yaş grubu çocuklara yönelik eğitim faaliyeti yürütülecek olması hem küçük öğrencilerimizi hem de ailelerine önemli bir hizmet" diye konuştu.
  • BafraHaber Yorum
  • Kaymakam Zaman: "4-6 yaş grubu önemli" içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
  • Toplam Yorum 1
User defaultYorumcu-137664
14 Şubat 2022
20:49
  • Yorumcu-137664
  • 14 Şubat 2022
  • 20:49

Hiç önemli değil. .15..18 onemli