BAFRA

Kaymakam Türkel’den Veda Mesajı 

 
 1117
Kaymakam Türkel’den Veda Mesajı  - Bugün saat 16.00’da Hükümet Konağı önünde düzenlenecek veda töreni ile Bafra’ya veda edecek olan Kaymakam Ali Fuat Türkel bir veda mesajı yayımladı. 
Bafra Haber

Bugün saat 16.00’da Hükümet Konağı önünde düzenlenecek veda töreni ile Bafra’ya veda edecek olan Kaymakam Ali Fuat Türkel bir veda mesajı yayımladı. 

Türkel veda mesajında şunları söyledi: 30 Aralık 2016 tarihinde başladığım ve yaklaşık 2 yıldır büyük bir onurla yürüttüğüm Bafra Kaymakamlığı görevimi, İstanbul İli Şişli İlçe Kaymakamlığı’na görevlendirilmem nedeniyle tamamlamış bulunmaktayım. 

Sıcakkanlı Bafra halkına hizmet etmek benim için büyük bir onurdu. Gerçekten göreve başladığım ilk günden itibaren Bafralıların sıcak, içten ve samimi duygularını hep en derinden hissettim.  Bu nedenle buradan bir ömür boyu asla unutamayacağım çok güzel dostluklarla  ve anılarla ayrılıyorum. 

#bafra1# Kaymakamı olarak görev yaptığım süre boyunca kanunların bana verdiği yetki ve görevler çerçevesinde Bafra’ya elimden geldiğince hizmet etmeye çalıştım. Görev yaptığım süre zarfında hak ve adalet ölçüleri içerisinde olmaya ve toplumun tüm kesimlerine eşit davranarak herkesi kucaklamaya azami derecede özen gösterdim. "İnsanı yaşat ki devlet yaşasın" düsturundan hareketle, temelinde hukukun üstünlüğünü, vatan, devlet ve insan sevgisi olan bir anlayışı hakim kılmak için çaba sarf ettim. Devletin şefkatli ve güler yüzünü vatandaşlarıma yansıtmaya çalıştım. 

Bu duygularla sizlere veda ederken  çalışmalarımda sürekli desteklerini gördüğüm Bafralı hemşerilerime, Sayın Valimize, Milletvekillerimize, B.Şehir Belediye Başkanımıza, Bafra Belediye Başkanımıza, siyasi partilerimize, Sivil toplum örgütlerine, muhtarlarımıza, basınımızın değerli mensuplarına, mesai gözetmeden halkımıza en verimli hizmetleri sunabilmek için birlikte çaba sarf ettiğimiz kamu kurumlarının amir ve çalışanlarına, mesai arkadaşlarıma şahsıma gösterdikleri teveccüh ve destek için teşekkür ve şükranlarımı sunuyorum. 

Bafra'da görev yapmanın mutluluğunu, sevincini ve gururunu ailemle birlikte her zaman şerefle taşıyacağım. Benim sizlere varsa hakkım helal olsun, sizlerin de haklarınızı helal etmenizi rica ediyorum.Bafra'yı ve Bafralıları hiçbir zaman unutmayacağım.   

Bu duygu ve düşüncelerle hepinize sağlık ve mutluluklar dileyerek veda ediyor, selam, sevgi ve saygılar sunuyorum.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER !

 • BafraHaber Yorum
 • Kaymakam Türkel’den Veda Mesajı  içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
 • Toplam Yorum 5
User defaultYorumcu-112378
15 Aralık 2018
09:13
 • Yorumcu-112378
 • 15 Aralık 2018
 • 09:13

Bafra için ne yapmış ? neyi dikmiş? eseri var mıdır? kaymakamlığı bitince bu adamı arayacak kaç kişi var? biraz düşünsün!

User defaultYorumcu-111546
14 Aralık 2018
18:05
 • Yorumcu-111546
 • 14 Aralık 2018
 • 18:05

İyi insan kabrıss ve egosu olmayan bır yönetıcı yolun acıksın.

User defaultYorumcu-103535
14 Aralık 2018
15:07
 • Yorumcu-103535
 • 14 Aralık 2018
 • 15:07

Adalet ve hakkaniyet :))) hahahahah geç bu işleri..

Daha Fazla Yorum