SAMSUN

Kaymakam Çağlar sorunları yerinde dinliyor

 
 1000
Kaymakam Çağlar sorunları yerinde dinliyor - Samsun Alaçam Kaymakamı Oğuz Alp Çağlar, kırsal mahalleleri ziyaret ederek vatandaşların sorunlarını dinledi.
IHA

Samsun Alaçam Kaymakamı Oğuz Alp Çağlar, kırsal mahalleleri ziyaret ederek vatandaşların sorunlarını dinledi.

Sancar Mahallesi’nde incelemelerde bulunan Kaymakam Çağlar, halkın sorun ve sıkıntılarını dinleyerek, yerinde gidermek olduğunu söyledi. Kaymakam Çağlar, "Kurum amirleriyle birlikte sık sık vatandaşlarımızı ziyaret ederek, sohbet ortamında sorun ve sıkıntılarını dinleyerek çözmeye çalışacağız. İlçemize bağlı kurum amirlerimiz, her zaman sizlerin yanında olacak ve sorunlarınızı çözmeye çalışacaktır. Sık sık bu tür ziyaretlerimizi yapmaya devam edeceğiz” dedi.
Mahalle Muhtarı Ünal Kurnaz, "Kaymakamımızın buraya kadar gelip mahallemizin sorunlarıyla ve mahalle halkıyla yakından ilgilenmesi ve sohbet etmesinden dolayı mutlu olduk. Kaymakamımıza ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyoruz" diye konuştu.
Vatandaşlar ise Kaymakam Çağlar ve daire amirlerinin yaptığı ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür ettiler.
Bu haber, İHA Haber Ajansı tarafından üretilmiştir. İHA’nın abonelerine gönderdiği haberler otomatik olarak derlenmektedir. Bafrahaber.com editörleri otomatik akış içinde habere editoryal müdahalede bulunmamıştır. Haber içeriklerinden hukuken ilgili ajans sorumludur

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER !

  • BafraHaber Yorum
  • Kaymakam Çağlar sorunları yerinde dinliyor içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
  • Toplam Yorum 0