ULUSAL

Karantina süresi biten vatandaşlar açıklamalarda bulundu - İhlas Haber Ajansı

 
 195
Karantina süresi biten vatandaşlar açıklamalardabulundu - İhlas Haber Ajansı - Çin'den Türkiye'ye getirilen vatandaşların karantina süresi bugün bitti. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, 14 günlük karantina sürecinin bittiğini belirterek, ''Bugün son çıkan tahlillere göre karantinada bulunan 42 vatandaşımızda herhangi bir virüse rastlanmadı'' dedi. Karantinadan tahliye edilen bazı vatandaşlar ise yaşadıklarını anlattı.
IHA

Çin'den Türkiye'ye getirilen vatandaşların karantina süresi bugün bitti. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, 14 günlük karantina sürecinin bittiğini belirterek, ''Bugün son çıkan tahlillere göre karantinada bulunan 42 vatandaşımızda herhangi bir virüse rastlanmadı'' dedi. Karantinadan tahliye edilen bazı vatandaşlar ise yaşadıklarını anlattı.

Bu haber, İHA Haber Ajansı tarafından üretilmiştir. İHA’nın abonelerine gönderdiği haberler otomatik olarak derlenmektedir. Bafrahaber.com editörleri otomatik akış içinde habere editoryal müdahalede bulunmamıştır. Haber içeriklerinden hukuken ilgili ajans sorumludur
  • BafraHaber Yorum
  • Karantina süresi biten vatandaşlar açıklamalarda bulundu - İhlas Haber Ajansı içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
  • Toplam Yorum 0