BAFRA

Kapıkayafest’te adrenalin zirvede

 
 1145
Kapıkayafest’te adrenalin zirvede
 - Samsun’un Bafra ilçesinde düzenlenen II. Uluslararası Kapıkaya Doğa Sporları ve Kültür Festivali’nin (Kapıkayafest) son gününe girilirken binlerce macerasever doğanın tadını çıkarıyor, extreme sporlarla eğleniyor.
IHA

Samsun’un Bafra ilçesinde düzenlenen II. Uluslararası Kapıkaya Doğa Sporları ve Kültür Festivali’nin (Kapıkayafest) son gününe girilirken binlerce macerasever doğanın tadını çıkarıyor, extreme sporlarla eğleniyor.

Samsun Valiliğinin himayelerinde, Bafra Kaymakamlığının destekleri, Samsun Büyükşehir Belediyesi ve Bafra Belediye tarafından 25-29 Temmuz tarihlerinde düzenlenen Kapıkyafest, çocuklara doğa sporlarını keşfetme imkanı sunuyor, hangi ülkeden geldiğine bakmadan maceraseverleri ortak payda olan "zirvede" buluşturuyor.
İlk ateşini Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç yaktığı dostluğun, kardeşliğin simgesi kamp ateşi geceleri de Türkiye’nin dört bir yanından gelen doğaseverleri kaynaştırıyor. Paraşütçülerin ve su sporcularının nefes kesen gösterilerinin yanında ATV ve bisikletle dağ taş gezenler, kayaların dik yamaçlarında tırmanan dağcılar adrenali hep zirvede tutuyor.
2. Uluslararası Kapıkaya Doğa Sporları ve Kültür Festivali’nde; foto safari, bambu sal, çarpışan su botu, salto trambolin, zıpzıp trambolin, paintball poligon, tekne gezileri, geleneksel el sanatları atölyeleri (hasır kırpık kilim zenbil hediyelik imalatı sanatsal faaliyetler), ATV safari, Kızılırmak tekne gezileri, yamaç paraşütü, yamaç paraşütü ve akrobasi gösterisi, microlight halk uçuşları, halat üstünde yürüme (slackline) etkinlikleri bulunuyor.
Bu haber, İHA Haber Ajansı tarafından üretilmiştir. İHA’nın abonelerine gönderdiği haberler otomatik olarak derlenmektedir. Bafrahaber.com editörleri otomatik akış içinde habere editoryal müdahalede bulunmamıştır. Haber içeriklerinden hukuken ilgili ajans sorumludur

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER !

  • BafraHaber Yorum
  • Kapıkayafest’te adrenalin zirvede içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
  • Toplam Yorum 1
User defaultYorumcu-102650
28 Temmuz 2018
20:38
  • Yorumcu-102650
  • 28 Temmuz 2018
  • 20:38

Akşamları işyerlerinin bulunduğu yerdeki düzensizlik hiç yakışmamış. hiç mi yer yok bu kadar sıkışık içiçe yapılmış.