SAMSUN

Kalbine yenik düşen Ladik Belediye Başkanı Özel son yolculuğuna uğurlandı

 
 657
Kalbine yenik düşen Ladik BelediyeBaşkanı Özel son yolculuğuna uğurlandı - Bir süredir göğüs kanseri tedavisi gördüğü hastanede kalp krizi geçirerek hayatını kaybeden Samsun’un Ladik Belediye Başkanı Nurhan Yapıcı Özel, son yolculuğuna uğurlandı.
İhlas Haber Ajansı

 |  - Bir süredir göğüs kanseri tedavisi gördüğü hastanede kalp krizi geçirerek hayatını kaybeden Samsun’un Ladik Belediye Başkanı Nurhan Yapıcı Özel, son yolculuğuna uğurlandı.

Göğüs kanseri ile mücadele eden 55 yaşındaki Ladik Belediye Başkanı Nurhan Yapıcı Özel, dün tedavi gördüğü Ankara Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde kalp krizi geçirerek hayatını kaybetti. Hayatını kaybeden evli ve iki çocuk annesi Özel’in cenazesi, Ladik’teki evinin önünde helallik alındıktan sonra Ladik Merkez
Avcı Sultan Mehmet Camii’nde ikindi namazını müteakiben kılınan cenaze namazından sonra aile kabristanlığına defnedildi. Cenaze töreninde eşi Dr. Gürkan Özel ve kızları Dilruba İlayda ile Dilsude İlayhan gözyaşlarını tutamadı.
Cenazeye Samsun Valisi Zülkif Dağlı, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı ve AK Parti Samsun Milletvekili Dr. Mehmet Muş, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, AK Parti Samsun Milletvekilleri Orhan Kırcalı ile Ersan Aksu, CHP Samsun Milletvekili Murat Çan, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, siyasi parti temsilcileri, belediye başkanları ve vatandaşlar katıldı.
  • BafraHaber Yorum
  • Kalbine yenik düşen Ladik Belediye Başkanı Özel son yolculuğuna uğurlandı içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
  • Toplam Yorum 0