ULUSAL

Jandarma Genel Komutanlığı 'Kapan-6 Zori Operasyonu'ndan görüntüler paylaştı

 
 761
Jandarma Genel Komutanlığı 'Kapan-6Zori Operasyonu'ndan görüntüler paylaştı - Jandarma Genel Komutanlığı, Kapan-6 Zori Operasyonu kapsamında ele geçirilenlere ilişkin bilgileri ve operasyona ait görüntüleri paylaştı.BUGÜN NELER OLDU?
IHA

Jandarma Genel Komutanlığı, Kapan-6 Zori Operasyonu kapsamında ele geçirilenlere ilişkin bilgileri ve operasyona ait görüntüleri paylaştı.BUGÜN NELER OLDU?

Optimized 20d41098 99de 4b42 b5ac cf55244a8588

Jandarma Genel Komutanlığı, resmi Twitter hesabı üzerinden Kapan-6 Zori Operasyonu kapsamında ele geçilenlere ilişkin bilgileri paylaştı. Paylaşımda, “Diyarbakır ve Batman İl Jandarma Komutanlıklarınca, Kapan-6 Zori Operasyonu kapsamında 830 kg esrar maddesi, 1 hassas terazi, 4 av tüfeği, 1 silah üstü dürbün ve çok sayıda örgütsel doküman ele geçirilmiştir” denildi.

Ayrıca paylaşımda, operasyona ilişkin görüntülere de yer verildi.

Cevdet Fırat Aydoğmuş

Bu haber, İHA Haber Ajansı tarafından üretilmiştir. İHA’nın abonelerine gönderdiği haberler otomatik olarak derlenmektedir. Bafrahaber.com editörleri otomatik akış içinde habere editoryal müdahalede bulunmamıştır. Haber içeriklerinden hukuken ilgili ajans sorumludur
  • BafraHaber Yorum
  • Jandarma Genel Komutanlığı 'Kapan-6 Zori Operasyonu'ndan görüntüler paylaştı içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
  • Toplam Yorum 0