ULUSAL

İtalya'da korona virüs nedeniyle ölü sayısı 7 bin 503'e ulaştı

 
 285
İtalya'da korona virüs nedeniyle ölüsayısı 7 bin 503'e ulaştı - İtalya'da korona virüs nedeniyle 683 kişinin daha hayatını kaybetmesiyle ölü sayısı 7 bin 503'e yükseldi.BUGÜN NELER OLDU?
IHA

İtalya'da korona virüs nedeniyle 683 kişinin daha hayatını kaybetmesiyle ölü sayısı 7 bin 503'e yükseldi.BUGÜN NELER OLDU?

Çin'de ortaya çıkan ve hızla dünyaya yayılan ölümcül korona virüs nedeniyle Avrupa'da bilanço ağırlaşıyor. Avrupa ülkelerinde virüsün en çok etkilediği İtalya'da virüs nedeniyle 683 kişinin daha hayatını kaybetmesiyle ülke genelinde ölü sayısının 7 bin 503'e yükseldiği açıklandı. Ülke genelinde 5 bin 210 yeni vakanın kayıtlara geçtiği, toplam vaka sayısının 74 bin 386'ya ulaştığı bildirildi.

Öte yandan ülkede salgının ilk olarak 21 Şubat'ta ortaya çıkmasından bu yana ölü ve vaka sayısı hızla artmaya devam ediyor.

Bu haber, İHA Haber Ajansı tarafından üretilmiştir. İHA’nın abonelerine gönderdiği haberler otomatik olarak derlenmektedir. Bafrahaber.com editörleri otomatik akış içinde habere editoryal müdahalede bulunmamıştır. Haber içeriklerinden hukuken ilgili ajans sorumludur
  • BafraHaber Yorum
  • İtalya'da korona virüs nedeniyle ölü sayısı 7 bin 503'e ulaştı içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
  • Toplam Yorum 0