BAFRA

İsmet İnönü İlkokulunda Kur'an Yolculuğu Programı

 
 1569
İsmet İnönü İlkokulunda Kur'an Yolculuğu Programı - Bafra İsmet İnönü İlkokulunda, okulda Kur’an eğitimi görenöğrencilerin hazırlamış olduğu “Kur’an Yolculuğu” adlı program icra edildi.
Bafra Haber

Bafra İsmet İnönü İlkokulunda, okulda Kur’an eğitimi görenöğrencilerin hazırlamış olduğu “Kur’an Yolculuğu” adlı program icra edildi.

İsmet İnönü İlkokulunda, Bafra İlçe Müftülüğü ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün Protokolü ile gerçekleşen okulda Kur’an eğitimi sona erdi.
Küçük yaşta Kur’an eğitiminin ne kadar önemli olduğunu bir kez daha görmüş olduk diyen okul müdürü Şerafettin Şahin, “Programa katılan İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ali Bey’e, İlçe Müftülüğü Murakıbı Kadir Kaynar Bey’e, Vaize Hanım Kafiye Demircan’a, Okul Müdür Yardımcısı arkadaşlarıma ve velilerimize teşekkür ediyorum.” dedi.

Oktay Zerrin

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER !

  • BafraHaber Yorum
  • İsmet İnönü İlkokulunda Kur'an Yolculuğu Programı haberine yorum yapmaktasınız
Favicon
Yorum Yap
  • Toplam Yorum 4
Favicon
Yorumcu-95290

Çok güzel örnek bir çalışma olmuş bütün katılımcıları tebrik ederim .

Favicon
Yorumcu-94649

Vah güzel yavrularım vah,vah güzel ülkem vah.

Favicon
Yorumcu-95239

Camilerede milli eğitimden öğretmen gidip eğitim versin.ne eğitimi diye merak eden varsa yazayım.okullar eğitim öğretim yuvasıdır asıl görevliler öğretmenlerdir.milli eğitim bünyesinde din ahlak bilgisi öğretmeni yokmudur varsa yetersizmidir ki müftülükten vaizler hocalar çeşitli dini vakıf ve cemaatlerden temsilciler geliyor okula.laik eğitim yuvası okulları kuran kurslarına çevirdiniz ya bravo size.

Daha Fazla Yorum