ULUSAL

İletişim Başkanlığı, Türkiye genelindeki koronavirüs durumunu paylaştı

 
 421
İletişim Başkanlığı, Türkiyegenelindeki koronavirüs durumunu paylaştı - İletişim Başkanlığı, Türkiye’deki yeni tip korona virüs vakası ile ilgili yeni bilgileri içeren veriler paylaştı.BUGÜN NELER OLDU?
IHA

İletişim Başkanlığı, Türkiye’deki yeni tip korona virüs vakası ile ilgili yeni bilgileri içeren veriler paylaştı.BUGÜN NELER OLDU?

İletişim Başkanlığı, resmi Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, ilk olarak Çin'in Hubey eyaletine bağlı Vuhan kentinde ortaya çıkan yeni tip korona virüsün (Kovid-19) Türkiye genelinde yeni bilgileri içeren verileri paylaştı.
İletişim Başkanlıktan yapılan paylaşımda, “İlk olarak Aralık ayında Çin'in Vuhan kentinde görülen yeni tip korona virüs vakası Türkiye'de ilk kez 11 Mart 2020'de tespit edildi. O günden bu yana ilgili tüm kurumlarıyla virüse karşı mücadele eden Türkiye'de 26 hasta iyileşmiş olup test yapılan vatandaş sayısı 27 bini geçti” denildi.


Bu haber, İHA Haber Ajansı tarafından üretilmiştir. İHA’nın abonelerine gönderdiği haberler otomatik olarak derlenmektedir. Bafrahaber.com editörleri otomatik akış içinde habere editoryal müdahalede bulunmamıştır. Haber içeriklerinden hukuken ilgili ajans sorumludur
  • BafraHaber Yorum
  • İletişim Başkanlığı, Türkiye genelindeki koronavirüs durumunu paylaştı içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
  • Toplam Yorum 0