BAFRA BELEDİYESİ

İlahiyatçı Akademisyenler, Kuş Cenneti’ne Hayran Kaldı

 
 1046
İlahiyatçı Akademisyenler, KuşCenneti’ne Hayran Kaldı - Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, Bafra’nın merkez mahalle muhtarları ile istişare yaparak, mahallerde ki sorunları muhtarlardan dinledi.
Bafra Belediyesi

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, Bafra’nın merkez mahalle muhtarları ile istişare yaparak, mahallerde ki sorunları muhtarlardan dinledi.

Bafra Alparslan Türkeş Parkı Toplantı Salonu’nda yapılan istişare toplantısına, Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, Belediye Başkan Yardımcıları İsmail Kurt, Şaban Hüryaşar, Hüseyin Çamaş, belediye birim müdürleri ve muhtarlar katıldı. İlçe merkezinde bulunan mahallelerde ki sorunların en aza indirilmesi konusunda muhtarlarla istişare eden Belediye Başkanı Kılıç, “Göreve geldiğimiz ilk günden bu yana ilçemize hizmet etmek konusunda yeni bir oluşum gerçekleştirdik. Bafra’mız ve Bafralılara hizmet etmek bizlerin başlıca görevidir. Bizlerden önce vatandaşımızın derdini ve sıkıntısını bilen, dinleyen siz değerli muhtarlarımızla, mahallelerde ki sorunları en az seviyeye indirmek için böyle bir istişare toplantısında bir araya geldik. Bu toplantıları diğer bütün mahallelerin muhtarları ile yapmayı sürdüreceğiz. Halka hizmet etmek, hepimizin boynunun borcudur” dedi. Mahallelerimizde ki bütün sorunlarla ilgili, hizmet açısından belediyenin bütün birimlerinin çalışacağını söyleyen Başkan Hamit Kılıç, “İlçemiz merkezinde 21 mahallemiz var, bizler Belediye olarak, mahallelerimizde ki bütün sorunlarımızla ilgili belediyemizin bütün birimlerini seferber etmeye hazırız. Yeter ki halkımız huzurlu bir hayat sürdürsün. Belediyecilik konusunda Belediye Başkan yardımcılarımız, birim müdürlerimiz, mahalle mahalle geçtikleri her cadde ve sokaktaki eksiklikleri, sorunları kendi gözüyle gördüğünde not alıyor ve gerekli birimi bilgilendirip sorunlu olan mahallelerimizde ki eksiklikler gideriliyor. Siz değerli muhtarlarımızın da halkımıza hizmet etmek açısından, görüşleri fikirleri çok önemli” dedi. Başkan Hamit Kılıç konuşmasının ardından, toplantıya katılan merkez 21 mahalle muhtarına teşekkür etti.
Bu haber Bafra Belediyesi tarafından üretilmiştir. Tanıtım içerebilir

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER !

  • BafraHaber Yorum
  • İlahiyatçı Akademisyenler, Kuş Cenneti’ne Hayran Kaldı içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
  • Toplam Yorum 2
User defaultYorumcu-102327
08 Temmuz 2018
10:51
  • Yorumcu-102327
  • 08 Temmuz 2018
  • 10:51

Bende diyorumki dogru-dürüst su harcamadığım halde bu su faturalarım neden yüksek geliyor buyur işte

User defaultYorumcu-102306
07 Temmuz 2018
18:11
  • Yorumcu-102306
  • 07 Temmuz 2018
  • 18:11

Al bir yemekli toplantı daha adamlar iyice şişecek ya