BAFRA

Hayvansever Fotoğraf Sanatçısı Hem Fotoğrafladı Hem Besledi 

   |   
 1662
Hayvansever Fotoğraf SanatçısıHem Fotoğrafladı Hem Besledi  - Bafralı fotoğraf sanatçısı ve hayvansever Onur Kırkaç, SAMKUŞ’un açtığı "Kızılırmak Deltası Foto Safari"de, deltadaki sahipsiz aç köpekleri besledi. 
Bafra Haber

Bafralı fotoğraf sanatçısı ve hayvansever Onur Kırkaç, SAMKUŞ’un açtığı "Kızılırmak Deltası Foto Safari"de, deltadaki sahipsiz aç köpekleri besledi. 

Samsun Büyükşehir Belediyesi ve Samsun Kızılırmak Deltası Koruma ve Geliştirme Birliği (SAMKUŞ) tarafından düzenlenen Foto Safarinin birinci gününde deltadaki aç köpekleri gören Onur Kırkaç ve arkadaşları SAMKUŞ tarafından verilen kumanyaları köpeklere verdi. 

İkinci gün fotoğraf çekeceği güzergâhı köpeklere göre planladığını söyleyen fotoğraf sanatçısı Kırkaç, “İlk gün köpeklerin halini görünce dayanamadım ve ikinci gün için aracıma köpek maması aldım ve aç köpekleri besledim. Yaklaşık 6 köpek sefil bir haldeydi. Uzun süredir aç olduğunu düşünüyorum.” dedi.

Bafra Belediyesi tarafından düzenlenen KapıkayaFest Foto Safaride sergileme ödüllerinden kazandığı 3 altını da köpeklere mama aldığının altını çizen hayvansever fotoğraf sanatçısı, “Foto safarilere giderken yanımda köpek maması getiriyorum. Kapıkayafest’te kazandığım 3 Altını köpek maması aldım. Bu yarışmada da kazansaydım yine sahipsiz hayvanlara mama alacaktım.” diye söyledi. 

Kırkaç, fotoğraf yarışmalarında kazandığı ödüllerin bir kısmı ile sahipsiz sokak hayvanlarına mama alıyor.

Onur Kırkaç’ın önerisi ile Bafra Musiki Cemiyeti Fotoğraf Kulübü, bundan sonraki foto safarilerde yanlarında köpek maması bulundurma kararı aldı.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER !

  • BafraHaber Yorum
  • Hayvansever Fotoğraf Sanatçısı Hem Fotoğrafladı Hem Besledi  içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
  • Toplam Yorum 0