BAFRA

Hamit Kılıç, İstanbul Genç Bafralılar Derneği’ni ağırladı

 
 544
Hamit Kılıç, İstanbulGenç Bafralılar Derneği’ni ağırladı - İstanbul Bafra Dernekler Federasyonu’na (BADEF) bağlı İstanbul Genç Bafralılar Derneği Başkanı Emre Şen ve yönetimi, Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç’a hayırlı olsun ziyaretlerinde bulundu.
IHA

İstanbul Bafra Dernekler Federasyonu’na (BADEF) bağlı İstanbul Genç Bafralılar Derneği Başkanı Emre Şen ve yönetimi, Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç’a hayırlı olsun ziyaretlerinde bulundu.

Optimized 20d41098 99de 4b42 b5ac cf55244a8588
Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirttikten sonra yaptıkları çalışmalar ve projeler hakkında bilgilendirmede bulundu.
Başkan Kılıç ayrıca İstanbul Genç Bafralılar Derneği Başkanı Emre Şen ve yönetimine yaptıkları etkinliklerle Bafra’nın ve Samsun’un ismini güzelliklerle duyurdukları için teşekkür etti.
İstanbul Genç Bafralılar Derneği Başkanı Emre Şen ise yaptığı konuşmada, “İstanbul Esenler’de örnek bir dernek olmak, Baframızın ve Samsunumuzun ismini güzel çalışmalarla duyurmak için yönetimimizle beraber el ele vermiş bulunuyoruz. İstanbul Genç Bafralılar Derneği adı altında genç kardeşlerimiz için çok faydalı işler yapmaktayız. Bizler, İstanbul Bafra Dernekler Federasyonu’na (BADEF) bağlı İstanbul Genç Bafralılar Derneği yönetimi olarak 31 Mart tarihinde yapılan mahalli idareler seçimlerinde Bafra Belediye Başkanı seçilen Hamit Kılıç’a hayırlı olsun ziyaretinde de bulunmak istedik. Yaptıkları güzel ve örnek çalışmaları, projeleri sosyal medya ve basından takip etmekteyiz. Allah yar ve yardımcısı olsun, utandırmasın” dedi.
Ziyarette ayrıca İstanbul Genç Bafralılar Derneği Almanya Temsilcisi İsmet Şen hazır bulundu.
Bu haber, İHA Haber Ajansı tarafından üretilmiştir. İHA’nın abonelerine gönderdiği haberler otomatik olarak derlenmektedir. Bafrahaber.com editörleri otomatik akış içinde habere editoryal müdahalede bulunmamıştır. Haber içeriklerinden hukuken ilgili ajans sorumludur
  • BafraHaber Yorum
  • Hamit Kılıç, İstanbul Genç Bafralılar Derneği’ni ağırladı içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
  • Toplam Yorum 1
User defaultYorumcu-115422
20 Nisan 2019
19:20
  • Yorumcu-115422
  • 20 Nisan 2019
  • 19:20

:))) eyyy istanbullular hamit beyi ziyaret iyi olmuş. istanbul’da aktif olaylınızda 5000 bin bafralıyla yıldırım da ziyaret evdeydiniz.