BAFRA

Hamdi Yıldız Başkanlığa Aday

 
 1630
Hamdi Yıldız Başkanlığa Aday - Tanıtımdır -  Eğitim-Bir-Sen Bafra Şube Başkanı Hamdi YıldızEğitim-Bir-Sen Samsun 1 Nolu Şube Başkanlığına adaylığını açıkladı.
Bafra Haber

Tanıtımdır - Eğitim-Bir-Sen Bafra Şube Başkanı Hamdi YıldızEğitim-Bir-Sen Samsun 1 Nolu Şube Başkanlığına adaylığını açıkladı.

Hamdi Yıldız Basın Mensuplarına verdiği demeçte, “ Samsun Eğitim Bir Sen 1 Nolu Şubesi’nin 2018 yılı Kasım ayında yapılacak olan Genel Kurulu öncesinde yönetimine talip olan Mustafa Erdin ilk ve Ortaokulu Müdürü Hamdi Yıldız aday olduğunu ve hizmet için bu göreve talip olduğunu söyledi.

2011-2018 yılları arasında Eğitim Bir Sen Bafra Şube Yönetimi’nde görev yaptığını söyleyen Yıldız, ”Genç, dinamik, vizyonu geniş ve tecrübeli bir ekiple yola çıkacaklarını söyledi.

Amacımız zirveden yeni ufuklara taze kan ve yeni heyecan katmaktır diyen Yıldız, “Aşılmaz engelleri aşmak için 8 bin üyemizin güçlü sesi olmak ve Yakakent'ten Termeye, Bafra'dan Çarşamba'ya, Alaçam'dan Ayvacık'a, Ondokuzmayıs'tan Ladik’e, Canik'ten Kavak'a, Vezirköprü'den İlkadım'a, Asarcık'tan, Salıpazarı'na Tekkeköy'e Samsun'un her köşesine tüm gönüllere dokunmak ve üyelerimizin çalışanlarımızın sevincine kaderine ortak olmaktır" dedi.

Aday Hamdi Yıldız ayrıca, “Her zaman her yerde aynı istek ve heyecanla çalışarak, geçmişe bağlı, geçmişe ve yeniliğe açık bir yönetim olacaklarını ifade ederek, sendikacılığı şeffaf katılımcı bir yönetim anlayışı ile gerçekleştirmek için çıktığımız bu yolda sizlerin dua ve desteklerinize talibiz" dedi.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER !