SAMSUN

Hafızlar görev yerlerine uğurlandı

 
 738
Hafızlar görev yerlerine uğurlandı - Samsun 19 Mayıs İlçesi Merkez Kur’an Kursunda hafızlığı bitirip Diyanet İşleri Başkanlığında imam hatip olarak görev yapacak hafızlar törenle uğurlandı.
IHA

Samsun 19 Mayıs İlçesi Merkez Kur’an Kursunda hafızlığı bitirip Diyanet İşleri Başkanlığında imam hatip olarak görev yapacak hafızlar törenle uğurlandı.

Diyanet İşleri Başkanlığının hafızlık sınavlarında başarılı olan imam hatip lisesi mezunları, Aşık Kutlu Eğitim Merkezi imam hatip yeterlilik sınavında da başarı elde ederek atamaları yapıldı. Diyanet İşleri Başkanlığında imam hatip olarak görev alacak hafızlar, 19 Mayıs Müftülüğü Merkez Kur’an Kursunda düzenlenen törenle uğurlandı.
Uğurlama töreninde konuşan Merkez Kur’an Kursu yöneticisi Şaban Şenocak, ”Kur’an kursumuzda hafız olmuş öğrencilerime tavsiyem; Kur’an kursumuzu hiçbir zaman unutmayın, sizlere maddi ve manevi destek verenlerden duanızı asla esirgemeyin" dedi.
Bu haber, İHA Haber Ajansı tarafından üretilmiştir. İHA’nın abonelerine gönderdiği haberler otomatik olarak derlenmektedir. Bafrahaber.com editörleri otomatik akış içinde habere editoryal müdahalede bulunmamıştır. Haber içeriklerinden hukuken ilgili ajans sorumludur

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER !

  • BafraHaber Yorum
  • Hafızlar görev yerlerine uğurlandı içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
  • Toplam Yorum 1
Yorumcu-98910
24 Nisan 2018
13:06
  • Yorumcu-98910
  • 24 Nisan 2018
  • 13:06

Ulan tanıyıp bilmesem hoca diyecem tipinde meymenet yok din böyle insanlara kaldıktan sonra..