BAFRA

Hacınabispor Yeni Sezon Hazırlıklarına Başladı

 
 756
Hacınabispor Yeni Sezon Hazırlıklarına Başladı -  Amatör Süper Lig ekiplerinden Hacınabispor 2018-2019 futbolsezonu hazırlıklarına başladı.
Bafra Haber

 Amatör Süper Lig ekiplerinden Hacınabispor 2018-2019 futbolsezonu hazırlıklarına başladı.

Hacınabispor Eski Şehir stadyumunun yanındaki Suni Cimde sezon çalışmalarına çift idman yaparak başladı

Antrenör Erdoğan Er, “Yeni bir oluşum içerisindeyiz. Yerli oyuncularımızı aldık. Yerli oyuncu dediğimiz hepsi Bafra`nın çocuğu. İl dışından oyuncumuz yok. Bizim takımızdan yetişip dönem dönem farklı takımlarda oynayan oyuncularımızı tekrar geri aldık. Hepsini kendi bünyemize topladık. İyi bir oluşum oluşturduk. Kazanırsak da kendi kaybedersek de kendi çocuklarımızla kaybedelim.” dedi.

Hacınabispor 2. Başkanı Emrah Kural “Yeni bir oluşum içerisindeyiz. Genç arkadaşlar var. Yeni arkadaşlarla Hacınabispor’u bir üst lige taşımak için uğraşacağız. Çalışmalara başladık. Hacınabispor hakkettiği yerde olacak. Bafra’lılar bu takıma sahip çıksınlar. Bu takım burayı hakketmiyor. Hacınabispor 30 yıldır Amatör liglerde mücadele ediyor hiç kimse bu takıma sahip çıkmadı biz yönetim olarak takımızın arkasındayız. Futbolcularımızın tüm ihtiyaçlarını karşıladık. Transferlerimizi yaptık ve hesaplarına peşinatlarını yatırdık. Her şeyimiz şeffaftır. Borçsuz kulüp olmanın da avantajını kullanacağız. Bu zorlu maratonda özellikle şehrin ileri gelenlerine, halkımıza, taraftarlarımıza, sivil toplum kuruluşlarımıza ve basın mensuplarımıza çok ihtiyacımız olacak. Hepimiz bir aile ortamı, birlik beraberlik içerisinde hareket edip inşallah Hacınabispor'u hak ettiği yerlere gelecektir. 2018-2019 Süper Amatör sezonu Hacınabispor için hayırlı olsun.” dedi.

  • BafraHaber Yorum
  • Hacınabispor Yeni Sezon Hazırlıklarına Başladı içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
  • Toplam Yorum 1
User defaultYorumcu-95196
15 Eylül 2018
17:22
  • Yorumcu-95196
  • 15 Eylül 2018
  • 17:22

Çok komik vallhi bu futbol a yatırılan paralar bilim ve sanat kültür e yatırılırsa bu gün türkiye bu halde olmazdı