BAFRA

Hacınabispor Kulübü Yeni Başkanı İlker Fatih Kural Futbolcularla Kahvaltıda Buluştu

 
 994
Hacınabispor Kulübü Yeni Başkanı İlkerFatih Kural Futbolcularla Kahvaltıda Buluştu -  Hacınabispor Kulübü futbolcuları yeni Başkan Kural ve Yönetimi İle kahvaltıda tanıştı.
Bafra Haber

Hacınabispor Kulübü futbolcuları yeni Başkan Kural ve Yönetimi İle kahvaltıda tanıştı.

Başkan Kural yaptığı konuşmada “2018-2019 sezonu süper amatör ligi yeni bir yönetim, yeni bir başkanla başlıyorsunuz. Sahaya inmeden tanışalım kaynaşalım istedim. Değerli futbolcu arkadaşlar ben Hacınabispor kulübünde uzun yıllar futbol oynadım sizlerin ne zorluklarla amatör Lig’de mücadele ettiğinizi çok iyi biliyorum. Biz bu zorlukları sizlere yaşatmamak için bu göreve talip olduk. Hacınabispor olarak önceliğimiz Kurumsallık ve şeffaflık olacaktır. Bunu biz yönetici arkadaşlarımızla sağlayacağımıza inandık ve Bafra`da Spor’u hak ettiği yere getirmek için  “Taşın altına elimizi değil gövdemizi koyduk” Sizlerden de beklentimiz bizim bu mücadelemize sportif bir başarı eklemenizdir. Biz bunları başarırsak herkes bize sahip çıkar” dedi.

ARTIK BİZ BİR AİLEYİZ

Başkan Kural “Arkadaşlar, “ARTIK BİZ BİR AİLEYİZ” Önemli olan aile olabilmek, birlikte olabilmek. Herkes hata yapabilir.Saha içerisinde dışında arkadaşınız hata yapabilir, önemli olan bu hataları bağırarak, hakaret ederek değil de, kendi içinizde konuşarak çözmek en doğrusu ve güzel olanıdır. İşte bunu yapabilirseniz, kendi içinizde bir aile gibi birlikteliği sağlayabilirseniz bizleri çok mutlu edersiniz. Bizler iyi günde değil kötü günde de futbolcularımızın yanındayız” diye konuştu.

Kahvaltı sonrası Hacınabispor Kulübü teknik direktörü Erdoğan ER eşliğinde, takım kaptanları, Başkan Kural`a bilgi verdiler.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER !

  • BafraHaber Yorum
  • Hacınabispor Kulübü Yeni Başkanı İlker Fatih Kural Futbolcularla Kahvaltıda Buluştu içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
  • Toplam Yorum 0