BAFRA

Hacınabispor Kulübü Başkanından Futbolculara Baklava Dopingi

 
 907
Hacınabispor Kulübü BaşkanındanFutbolculara Baklava Dopingi - Bafra Hacınabispor Kulübü BaşkanFatih Kural yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Hacınabispor'u gerçekleştirdiğiidman programını yönetim kurulu üyeleri ile beraber izledi. Başkan Kural idmansonrası futbolculara, baklava ikram etti.
Bafra Haber

Bafra Hacınabispor Kulübü BaşkanFatih Kural yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Hacınabispor'u gerçekleştirdiğiidman programını yönetim kurulu üyeleri ile beraber izledi. Başkan Kural idmansonrası futbolculara, baklava ikram etti.

Başkan Fatih Kural, “Süper Amatör Lig'de yeni sezonunda Futbolculara başarı dileğinde bulunmak, onlara moral vermek için idman programına geldik. Biz sadece bugünkü gibi baklava ikram etmekte kalmayacağız. A'dan Z'ye bütün ihtiyaçlarınızı karşılayacağız. Sizlerden ise sadece beklentimiz başarılı sonuçlar elde etmeniz olacaktır. Hacınabispor`a yakışır bir mücadele etmeniz olacaktır.

Yönetim olarak takımımıza ve teknik heyetimize canı gönülden inanıyoruz. Sizleri asla yalnız bırakmayacağız. Dışarıdan ve çevreden gelebilecek her türlü olumsuzluğa göğüs gereceğiz ve dik duracağız. İnşallah hep birlikte başarıya ulaşacağız.” dedi.

  • BafraHaber Yorum
  • Hacınabispor Kulübü Başkanından Futbolculara Baklava Dopingi içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
  • Toplam Yorum 1
User defaultYorumcu-106844
23 Eylül 2018
13:27
  • Yorumcu-106844
  • 23 Eylül 2018
  • 13:27

Bafranın şu resimdeki gençlerine acıncak halde ne işleri var ne güçleri halen top peşinde koşuyorlar.orhan samet efkan samet gidin iş bulun calışın kocum