BAFRA

Hacınabi Mahallesi Muhtar Adayı Yüksel Aydın Hacınabispor İle Kahvaltıda Buluştu

 
 1680
Hacınabi Mahallesi Muhtar Adayı YükselAydın Hacınabispor İle Kahvaltıda Buluştu - 31 Mart 2019 tarihinde gerçekleşecek Yerel Seçimlerde Hacınabi Mahallesi’nden muhtar adayı olan Yüksel Aydın kimdir seçim çalışmaları kapsamında Hacınabispor kulübü ile kahvaltıda buluştu.
Bafra Haber

31 Mart 2019 tarihinde gerçekleşecek Yerel Seçimlerde Hacınabi Mahallesi’nden muhtar adayı olan Yüksel Aydın kimdir seçim çalışmaları kapsamında Hacınabispor kulübü ile kahvaltıda buluştu.

Bafra Öğretmenevi kafeteryasında gerçekleştirilen kahvaltı programında Hacınabi Mahallesi Muhtar Adayı Yüksel Aydın ve azaları Tuncay Çelebi ve Muhammet Demir katıldı. 

Hacınabi Mahallesi Muhtar adayı Yüksel Aydın yaptığı konuşmada: “Arkadaşlar hoş geldiniz hepiniz. Adım Yüksel Aydın. Hacınabi mahallesi muhtar adayıyım. 1991 yılından bugüne kadar Hacınabi Mahallesi'nde esnaflık yapıyorum. Hacınabispor aslında Hacınabi Mahallesi için bir şanstır. Benim için de bir şans olacak inşallah. Oradaki gençleri kazanmak için sizlerin daha başarılı olması gerekiyor. Bundan sonra inşallah elimizin yettiği kadar gücümüzün yettiği kadar İnşallah Yüksel abiniz arkanızda olacak maddi ve manevi olarak. Bunu buradan size söz veriyorum. Tabii ki bunun yanında da başarılı olmanız gerekiyor. 

Artık #bafra1#'nın isminin duyulması lazım. 100 bin nüfusun üzerinde bir ilçemiz olduğu halde maalesef 3. Lig de bile bir takımımız yok. Bunu İnşallah siz gerçekleştireceksiniz öyle tahmin ediyorum. İnanıyorum ben size. Çünkü Erdoğan Hoca’nın da başarılı olduğunu ve inatçı olduğunu ve ısrarcı olduğunu da bildiğim için o yönden başarılı olacağınıza inanıyorum. Bu sene Ligde kalmak da sizin için bir başarı olacak. İnşallah seneye hep beraber yönetimdeki arkadaşlarımızla beraber hocamızla beraber daha güzel neler yapabiliriz fikir alışverişinde bulunduktan sonra inşallah Hacınabi spora elimizden gelen destek neyse onu vermeye şimdiden söz veriyorum. Bunun haricinde Hacınabi Mahallesi’nde muhtar adayı olmam da ki maksat yaklaşık 25-30 seneden beri mahallede ikamet ediyorum. Az önce hocamıza da söyledim Hacınabi Mahallesi gerçekten yüksek kesimlerin oturduğu bir mahalleydi. Herkesin oturabileceği bir mahalle değildi. Bafra'nın en popüler mahallesiydi. Ben uzun yıllar mahallede oturduğum halde ara sokaklarından tut ana halterlerine kadar gerçekten bir köy Mahallesi gibi oldu arkadaşlar. Hacınabi mahallesi dediğiniz zaman herkes imrenirdi ama şu anda bütün ana halterleri ile beraber merkezi bağlayan bir mahalle olduğu için popüler mahallelikten şu anda insanların geçmek istemediği bir mahalle oldu. 

Benim en fazla müfteri olduğum, kızdım, sinirlendiğim, hiddetlendiğim konulardan bir tanesi. Gençlerimizin kötü alışkanlıklara başlamış olması. Gençlerin evlerin önünde yatması uyuşturucu madde kullanması gibi. Şu anda sanki mahallemizin hiçbir sahibi yokmuş gibi. O gençleri kazanmak için gerçekten Hacınabispor bizim için bir kazanç olacak. Onun için de isteğimizin daha fazlasını Hacınabispor vermemiz lazım ki oradaki gençleri de İnşallah kazanacağız. Ben abiniz olarak her zaman sizin arkanızda olacağım bunu belirtmek istiyorum. 

Hacınabi Mahallesi’nden söz edip de kötü olan şeyleri söyleyip sizin moralinizi bozmak istemiyorum. İyi olacak inşallah iyi olması için biz de elimizden geleni yapacağız. Eski Hacınabi Mahallesi’ni inşallah bir dönem yapacağım muhtarlıkla düzelteceğiz. 

Benim niyetim başkaları gibi 10 sene 15 sene muhtarlık yapmak değil. Öyle bir niyetim de asla yok. Allah size uzun ömürler versin buradaki sözümü de inşallah bana hatırlatır sanız. Seçim bildirgemdeki 17 maddeyi 2 yılda yaptığım zaman muhtarlığı 1. Azama bırakacağım.

Bunun haricinde diyeceksiniz ki ya böyle bir şey olabilir mi. Arkadaşlar ben muhtarlık maaşımı da Hacınabi de ki her ay düzenli olarak 5 yardıma muhtaç ailemize dağıtacağım. 5 yıl içerisinde hiçbir maaşı alıp cebimize koymayacağız. Ben teşekkür ediyorum tanıştığımıza memnun oldum bugünkü maçını da size başarılar diliyorum. İnşallah 3 puanla döneceksiniz. Ben inanıyorum sizde inanın diyorum.

1. Çöp konteynerleri kontrol ettirilecek. Eksik olan konteynerler yerine yenileri konularak tamamlanacaktır.

2. Hacınabi Mahallesi muhtarlık binası en kısa zamanda mahalle halkımızın hizmetine sunulacaktır.

3. Her Sokak aydınlatılacak yanmayan sokak aydınlatmaları kontrol edilecek.

4. Mahallemizin çalışkan ve yetenekli öğrencilerine burs ve gençlerimize belediyemiz ve İş adamlarından ve hayırseverlerden iş imkânı konusunda yardım istenecek 

5. Mahallemizde bulunan okul yönetimleri ile görüşülüp ihtiyaç sahibi öğrencilerimizin Kırtasiye ihtiyaçları karşılanacaktır.

6. Mahallemizde bulunan yaşlı bakıma muhtaç ve ekonomik durumu iyi olmayan vatandaşlarımız tek tek ziyaret edilecek gıda ve yakacak gibi yardımlardan faydalandırılacaklardır.

7. 7/24 açık olan telefonumuz hizmetinizde olacak.

8. Seçilecek olan belediye başkanımızla uyum içerisinde çalışacağız ve azalarımızla birlikte sorunlarımızı uyum içinde çözeceğiz.

9. Çocuklarımız için oyun park oluşturacağız.

10. Mahallemizde kaldırımsız sokak ve asfaltsız yol kalmayacaktır

11. Hacınabi Mahallesi için ilçe emniyeti ile işbirliği yapılarak mahallemize gece bekçi dolaşmasını uygulayacağız ve yapancı madde kullanıcılarını mahalle sakinlerimizle çözeceğiz Mahallemiz için el ele olma vaktidir.

12. Hacınabi kültürü ve yardımlaşma deneği kurup yardıma ihtiyaç olan vatandaşlarımızın Hizmetine sunacağız temiz bir çevre için seçimimizi yapalım.

13. Yılardır hizmet alamayan Bafra'nın en köklü mahallesini örnek ve modern bir mahalle olması için var gücümüzle çalışacağız adaletli bir mahalle için oyunuzu iyi kullanalım.

14. Elektrik, su ve altyapı sorunlarının çözülmesi ile ilgili gerek girişimlerde bulunulacak özgür bir mahalle için seçimimizi yapalım. 

15. Muhtarlığa gelen tebligatlarda hak zayiine maruz kalınmaması için tebligat sahiplerine zamanında haberdar edilmesi.

16. Mahalleli bayanlarımıza yönelik bilgi ve nakış kurslarını açılmasını sağlayacağız.


  • BafraHaber Yorum
  • Hacınabi Mahallesi Muhtar Adayı Yüksel Aydın Hacınabispor İle Kahvaltıda Buluştu içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
  • Toplam Yorum 2
User defaultYorumcu-116715
17 Şubat 2019
21:04
  • Yorumcu-116715
  • 17 Şubat 2019
  • 21:04

Başarılar diliyorum sayın muhtarım

User default
17 Şubat 2019
16:36
  • 17 Şubat 2019
  • 16:36

Tercihlerim arasında vardın muhtar adayım lakin bu haberi okuduktan sonra oylarımız senindir. gercekten durumu iyi analiz etmisiiniz. başarılar