BAFRA

Hacı Atiye Gülizar Kahve Anaokulunda Uyum Haftası Açılışı

 
 1476
Hacı Atiye Gülizar KahveAnaokulunda Uyum Haftası Açılışı - 2019/2020 Eğitim Öğretim Yılı Uyum Haftası Açılış programı Hacı Atiye ve Gülizar Kahve Anaokulunda gerçekleştirildi. 
Bafra Haber

2019/2020 Eğitim Öğretim Yılı Uyum Haftası Açılış programı Hacı Atiye ve Gülizar Kahve Anaokulunda gerçekleştirildi. 

Uyum haftası programının açılışında konuşan okul müdürü Saadet Öztürk, “Her çocuk bizim için önemlidir ve her bir çocuğumuzun geleceği bize emanettir. Kuruluşumuzdan bu güne bütün çocuklarımıza hak ettikleri nitelikli eğitim öğretimi vermeyi amaç edinmiş bulunmaktayız” dedi.

Açılış konuşmasından sonra söz alan İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ali Katipoğlu, 2019/2020 eğitim yılına minik öğrencilerimiz ve velilerimizin katılım sağladığı uyum programı ile başlangıç yapıldığı başarılı, huzurlu ve sağlıklı bir yıl geçirilmesi temennisinde bulundu. 

Bugün sadece okul öncesi öğrencilerinin değil ilk ve orta dereceli okullarımızda da birçok öğrenci ve velinin heyecanla okullarına başladığını söyledi. 

Amaçlarının öğrencilerimizi yeni okullarına uyum sağlamaları konusunda yardımcı olmak olduğunu ifade etti. 

Uyum haftası açılış programına İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ali Katipoğlu, Şube Müdürü Yüksel Aydın, okul müdürleri,  veliler ve öğrenciler katıldı. 

  • BafraHaber Yorum
  • Hacı Atiye Gülizar Kahve Anaokulunda Uyum Haftası Açılışı içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
  • Toplam Yorum 0