BAFRA

Gözler Usta’da! Bağımsız mı, İyi mi Olacak?

 
 1247
Gözler Usta’da! Bağımsız mı, İyi mi Olacak? - MHP'den ihraç olduktan sonra İYİ Parti'den Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adaylığı gündeme gelen ve daha sonra milletvekili olarak devam edeceğini açıklayan Erhan Usta bu akşam saat 19.19'da sosyal medya hesabından açıklama yapacak. 
Bafra Haber

MHP'den ihraç olduktan sonra İYİ Parti'den Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adaylığı gündeme gelen ve daha sonra milletvekili olarak devam edeceğini açıklayan Erhan Usta bu akşam saat 19.19'da sosyal medya hesabından açıklama yapacak. 

Samsun Basınında Erhan Usta'nın bağımsız belediye başkan adayı olacağı iddia edilirken, İYİ Parti'den de aday olacağını iddia edenler de oldu. 

Erhan Usta'nın İYİ Parti'den aday olacağını iddia eden bir siyasetçi, "Erhan Usta deneyimli bir politikacı, "iyi bir gelecek için sizinle birlikte..." şeklinde tivit attıysa bu bir mesajdır. Ayrıca kendisi, böyle bir hata yapmayacaktır. Samsun'da hiç kimse bağımsız kazanamaz." dedi. 


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER !

  • BafraHaber Yorum
  • Gözler Usta’da! Bağımsız mı, İyi mi Olacak? içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
  • Toplam Yorum 1
User defaultYorumcu-114785
01 Şubat 2019
10:24
  • Yorumcu-114785
  • 01 Şubat 2019
  • 10:24

Sayın erhan ustayı ak partililerde desteklemeli,hele mhp liller sahip çıkmalı ki hakir görme nin ne olduğu anlaşılsın.chp liler,iyi partililer görev sizin el mi yaman beymi yaman anlaşılsın,erhan usta iyi bir samsun milliyetçisi birilerine ders olur da yerel yöneticileri yöre halkına bırakırlar bundan sonra ,delikanlılığa delikanlılıkla cevap verelim.samsunun kaderi sizlerin parmak ucun da 8 tane milletvekili samsunumuzu 2. lige düşürdü.sahip çıkmaya çalışan bir başkan geldi başkasını görevlendirdiler.