BAFRA

Görme Engelliler de Bafra Belediyenin Engelli Aracından Faydalanabilecek

 
 561
Görme Engelliler de BafraBelediyenin Engelli Aracından Faydalanabilecek - Bafra Görme Engelliler Derneğinin Olağan Genel Kurulunun gerçekleşmesinin hemen ardından görevi devralan Başkan Mustafa Kaplan çalışmalara başladı.
Bafra Haber

Bafra Görme Engelliler Derneğinin Olağan Genel Kurulunun gerçekleşmesinin hemen ardından görevi devralan Başkan Mustafa Kaplan çalışmalara başladı.

Seçimin ardından üyelerin sorunlarına kulak veren Kaplan, Engelli Koordinasyon Merkezi bünyesindeki aracı kullanamadıklarını, bu yüzden mağduriyet yaşadıklarını öğrenir öğrenmez harekete geçti.

Bafra Belediyesi ile görüşmeler yürüten Kaplan, yaklaşık bir yıl önce eski Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin tarafından açılışı gerçekleştirilen, Bafra Engelli Koordinasyon Merkezi bünyesinde bulunan engelli aracının, görme engellilerin hizmetine sunulmasını istedi. 

Bu talebe olumlu yanıt alan Bafra Görme Engeliler Derneği Başkanı Mustafa Kaplan, “Artık Bafra ilçemizde engelliler için hizmete alınan Engelli Aracını çok şükür Görme Engelli kardeşlerimiz de kullanabilecek. Biliyorsunuz, seçimimizi daha yeni yaptık. Ancak yeni eski fark etmez deyip kolları sıvadık. Bu aracı kullanamamak kardeşlerimiz için bir eksiklikti. Çok şükür görüşmelerimiz olumlu sonuç verdi. Bizlere bu kolaylığı gösteren tüm belediye personeline teşekkürü bir borç bilirim.” dedi.

Bu gelişmeler dernek camiasında da büyük bir sevinçle karşılandı. Dernek üyeleri Başkan Kaplan’a teşekkür ederek görevinde başarılar diledi.

Haber: Oktay ZERRİN

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER !

  • BafraHaber Yorum
  • Görme Engelliler de Bafra Belediyenin Engelli Aracından Faydalanabilecek içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
  • Toplam Yorum 0