BAFRA

Gençlikte Kariyer Günleri’nin Konuğu Uzm. Dr. Canan Uğur

 
 1291
Gençlikte Kariyer Günleri’nin KonuğuUzm. Dr. Canan Uğur - Özel Bafra Gençlik Koleji Kariyer Günlerinin konuğu ÖzelMedibafra hastanesi Kardiyoloji Uzmanı Dr. Canan Uğur oldu.
Bafra Haber

Özel Bafra Gençlik Koleji Kariyer Günlerinin konuğu ÖzelMedibafra hastanesi Kardiyoloji Uzmanı Dr. Canan Uğur oldu.

Özel Bafra Gençlik Koleji Ortaokulunun düzenlemiş olduğu “Gençlikte Kariyer Günleri” adlı programının konuğu Özel Medibafra hastanesi kardiyoloji uzmanı Dr. Canan Uğur oldu. 

Öğrencilerle birlikte olmaktan ve onlara kalp sağlığı ile ilgili bilgiler aktarmaktan dolayı çok mutlu olduğunu belirten Uğur, “Okullarımızda, gençlerimizin geleceğine yönelik böyle çalışmalar yapılması çok güzel ve anlamlı.” dedi.
Kalp sağlığı hakkında da açıklamalarda bulunan Dr. Uğur, “Kalp sağlığı içim hareket, düzenli beslenme ve sevgi çok önemli. Son dönemlerde bilgisayar, tablet, telefon gibi teknolojik aletlere bağımlılık arttı. Bu da beraberinde hareketsiz bir yaşamı getirdi.” dedi. Etkinlik, soru-cevap ve plaket takdimi ile sona erdi.

Özel Bafra Gençlik Koleji Ortaokulu Müdürü Soner Lokman, “Gençlikte Kariyer Günleri” adlı programımıza yoğun iş temposuna rağmen katılarak bizlere vakit ayıran değerli doktorumuz Canan Uğur hanımefendiye Bafra Gençlik Koleji ailesi adına teşekkür ederim.” dedi

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER !

  • BafraHaber Yorum
  • Gençlikte Kariyer Günleri’nin Konuğu Uzm. Dr. Canan Uğur içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
Yorum Yap
  • Toplam Yorum 3
Favicon
Yorumcu-94936

İşini layığıyla yapan, hastalarına insani değerlerle yaklaşan muhteşem bir doktor, bafra için büyük kazanç kendisi.

Favicon
Yorumcu-98723

Canan hoca işinde çok başarılı ve sevilen bir insan. babamın tedavisinde yapmış olduğu hizmetleri unutmam mümkün değil. iyi ki sizin gibi işini seven doktorlar var. yoksa işimiz kötüydü.

Favicon
Yorumcu-94752

Hadin oradan kariyermiş. kariyer denilince aklınıza para geliyordur sizin. bir günde çobanı çağırın kariyer gününe