BAFRA

Galatasaraylı Taraftarlardan Kan Bağışı Kampanyasına Destek

 
 933
Galatasaraylı Taraftarlardan KanBağışı Kampanyasına Destek - Bafra Galatasaray ultrAslan taraftar grubu, Kızılay'ın kan bağışı kampanyasına destek verdi.
Bafra Haber

Bafra Galatasaray ultrAslan taraftar grubu, Kızılay'ın kan bağışı kampanyasına destek verdi.

Ultra Galatasaray Taraftarlar Lideri Oğuzhan Ay, “Tribünlerde kan akıtacağımıza, hep beraber kanımızı Kızılay’a bağışlayalım” sloganı ile bağışlanan kanlarla bağışçıların bu anlamlı ve duyarlı davranışları, çevredeki işyeri, esnaf ve vatandaşların takdir ve ilgisini çekti.

Bafra Galatasaray ultrAslan taraftar grubu Yaz mevsimi ve tatillere denk gelmesi nedeniyle her ne kadar kan bağışında çok sayıda ünite kan toplanmasa da kan verme olayına dikkat çekmede önemli bir davranış sergilenmiş oldu.

Kan bağış kampanyasını organize eden Gonca Vural, konuyla ilgili olarak, “Kan toplamanın önem ve amacına yönelik duygu ve düşüncelerini dile getirip kendisinin Lösemili çocuklar ile ligi çalışmalarından da söz etti.

Vural: “Vatandaşlarımızın kan verme konusunda daha duyarlı olmasının da gerekliliğine işaret etti. Bu organizasyonda emeği geçen, UltrAslan Galatasaray Taraftar Grubu ile kan veren herkese teşekkür etti.

Haber: Oktay ZERRİN-


  • BafraHaber Yorum
  • Galatasaraylı Taraftarlardan Kan Bağışı Kampanyasına Destek içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
  • Toplam Yorum 1
User defaultYorumcu-107910
19 Temmuz 2019
15:53
  • Yorumcu-107910
  • 19 Temmuz 2019
  • 15:53

Aferin cocuklar. helal olsun hepinize.