BAFRA

Filenin Şampiyonu Bafra Ticaret Ve Sanayi Ortaokulu

 
 1853
Filenin Şampiyonu BafraTicaret Ve Sanayi Ortaokulu - Bafra’da düzenlenen ortaokullar arası voleybol şampiyonasındaBafra Ticaret ve Sanayi Ortaokulu birinci oldu.
Bafra Haber

Bafra’da düzenlenen ortaokullar arası voleybol şampiyonasındaBafra Ticaret ve Sanayi Ortaokulu birinci oldu.

Final maçında Bafra Fatih Ortaokulunu 3-0 yenen Bafra Ticaret ve Sanayi Odası Ortaokulu, Bafra’yı Samsun’da temsil edecek. 

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER !

  • BafraHaber Yorum
  • Filenin Şampiyonu Bafra Ticaret Ve Sanayi Ortaokulu haberine yorum yapmaktasınız
Favicon
Yorum Yap
  • Toplam Yorum 6
Favicon
Yorumcu-95209

Son 5 - 6 yıldır zaten voleybolda ticaret sanayi bafra birincisi o okulda bir voleybol kültürü yerleşmiş zaten

Favicon
Yorumcu-94043

Alt yapı var,niye var halk eğitimden para kazanmak için var.bafraya ne faydası var her takım yenilir,ama kız takımları bir yere kadar vardır ilerisi olmaz hele bafra gibi yerlerde reklamla bu işler yürümüyor.bir proje okulu olması lazım ve bu işlerle beden eğitimi öğretmenlerinin uğraşması lazım laf olsun diye değil,günü kurtarıyoruz başka bir cacık olmaz,her yer de okullar kulüp kurup alt yapoılarda çalışıyorlar.bedencileri de çalıştırıyorlar.böyle belli kişilerin deyilde herkesin olaya el atması lazım başarıyı tebrik ediyorum.

Favicon
Yorumcu-95202

Son 15 yılda yetişmiş. 1-2 sporcu gösterın süper liğ de oynayan. bunuda ben yetiştirdim. kız-erkek samsun voleybolu bitmiş. kız-erkek bafradan yetişmiş süper liğde oynayan bir kişi var mı ?serdar hoca ve dedılı ögretmen arkadaşlar salonsuz yagmurun altında samsun bır oldular. erkek voleybolunu söyleme gerek yok çünkü yok en son okan hoca bir şeyler yaptı. oda cebinden harca harca nereye kadar.... baktıkı her zaman yendıgı adamlara full destek oda nokta koydu. inşallah da olur. 6 kişi cıksa yeter. az olsun öz olsun. spor halk egitme yeri degil hedefe yönelik sporcu cıkarmak önemlıdır. 10 kişiyle çalışırsın 5 sporcu cıkar kaardasındır.

Daha Fazla Yorum